پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷:۵۴ قبل از ظهر

خودکشی دسته جمعی در تل آویو + عکس

کد خبر: 8874
تعداد بازدیدکننده: 77
تاریخ: ۰۱ مهر ۱۳۹۱


 

هم اندیشی:نیروهای پلیس اسرائیل با سرعت خود را به پل ” دیزنگوف سنتر ” در مرکز تل آویو رساندند ؛ زیرا ۸ جوان اسرائیلی تهدید کرده بودند که با پریدن از روی پل خودکشی خواهند کرد.

به گزارش هم اندیشی؛ منابع خبری رژیم اسرائیل اعلام کردند : گروه های امداد و نجات نیز به سوی پل دیزنگوف سنتر حرکت کردند تا جوانان را از مرگ نجات دهند ولی هنوز انگیزه این جوانان از خودکشی جمعی معلوم نیست .

مطبوعات اسرائیل تهدید این هشت جوان به خودکشی جمعی را بخشی از اعتراض های عمومی درسرزمین های اشغالی  دانسته و اعلام می کنند که ده ها معترض اسرائیلی نیز همزمان با تهدید این جوانان به خودکشی جمعی در مرکز تجاری ” دیزنگوف ” و مسیرهای منتهی به این مرکز تجاری را مسدود کردند .
این جوانان اسرائیلی چهارشنبه شب بالای پل رفتند و با صدای بلند اعلام کردند که خود را از روی پل به پایین پرتاب خواهند کرد و برخی از آنان نیز وسایل شخصی خود را به پایین انداختند که همین امر باعث جلب توجه رهگذاران و حضور نیروهای پلیس و گروه های امداد و نجات در محل شد .
هنگامی که پلیس با آن هشت جوان گفتگو می کرد ، گروهی دیگر از معترضان اسرائیلی در وسط خیابان روی زمین دراز کشیدند تا مسیر را مسدود کنند.
پلیس پس از ۴ ساعت هشت جوان را بازداشت کرد و تحویل دستگاه قضائی داد تا از آنان غرامت دریافت کند .
خبر دیگر اینکه یک اسرائیلی روز چهارشنبه در خودروی خود نزدیک منطقه ” افک ” در شمال اسرائیل خودسوزی کرد که منجر به مرگش شد .
منابع خبری رژِیم اشغالگر قدس اعلام کردند : گروه های امداد و نجات که در محل خودسوزی حاضر شدند ، اعلام کردند که فرد متوفی دچار بیماری روانی بود و چند روز پیش خانه اش را ترک کرده بود و پلیس به دنبال وی می گشت.
مرکز توانبخشی روانی رژیم صهیونیستی”عیران” اخیرا در گزارشی اعلام کرد که تنها در کمتر از یک هفته صدها تماس تلفنی از سوی اسرائیلی‌ها مبنی بر تهدید آنها به خودکشی در اعتراض به اوضاع نابسامان اقتصادی دریافت کرده است.
براساس آمار منتشر شده سالانه بیش از ۴۰۰ نفر در اسرائیل خودکشی می کنند.