سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۳:۵۸ بعد از ظهر

باز تعلل به میدان آمد

کد خبر: 9010
تعداد بازدیدکننده: 185
تاریخ: ۰۴ مهر ۱۳۹۱

باز بازه فرصت و رخصت فرا رسید ، از آن بازه های زمانی که تقریبا همه مردم در کنکاشند و عده ای مشتاقانه و با شدت بیشتری پیگیریند تا زودتر از بقیه خبر نابی را مخابره کنند. باز فرصتی ناگهانی رقم خورد تا تمام مردم شهر سوخته مان بر سکوی تماشاگران سالن خدمت رسانی حاضر شوند و به نظاره بنشینند که این بار میدانیان این سالن چه می کنند و عطش چه کسی با جام خدمت در سمت فرمانداری شکسته می شود.سمتی که وقتی تاریخش را می نگری به وضوح می بینی که عطش عده ای در تصاحب نشدن و تصاحب کردنش ، بیشتر از عطش خدمت کردن است .
خلاصه امروز دوباره واگذاری سریع مهمترین صندلی اجرایی خدمت در شهر به مدیری مدبر و بومی و دلسوز و آشنا به دردهای شهر ، به اولین دغدغه مردم دیارمان تبدیل شده چرا که باز اندک نگاهشان از سکوهای سالن خدمت رسانی بیانگر آن است که دوباره تعلل به میدان آمده و با ظاهری تردیدگونه ، وقت و فرصت خدمت رسانی را می کشد !!!
نمی دانم این چه صیغه ناخوانده ای است که گریبان عرصه خدمت شهرمان را گرفته است و دوست دارد هرازچند گاهی  افسار گسیخته عمل نموده و صندلی فرمانداری را فرمان گونه بچرخاند و چنان بچرخاند که در سکوی تماشاگران سالن هم کسی نتواند تشخیص دهد در میدان سالن خدمت رسانی ، هدف خدمت است . ولی می دانم که امروز عطش پیشرفت ، توسعه و رفتن از این جایگاه دور از شان و از طرفی شهر سومی برخورد کردن با شهرمان چون کشورهای جهان سومی در جهان ، چنان مردم شهر را هوشیار نگه داشته که برسکوی تماشاگران چرتی نخواهند زد …
محمد مهدی علیزاده فلاح

۴ نظر

 1. شمع بي زبان می‌گه:

  به نظر بنده حقیر
  بافق گاز و فولاد و اتوبان می خواهد
  مسوولین استان هر کس از هر جا که لایق می دانند و می شناسند بیاورند وبه کار گمارند
  از عقب گرد کردن شهر جلوگیری کنند
  نباید وقت تلف شود
  فرماندار توانمند می خواهیم از هر کجا که می خو اهد بیاید

 2. علی می‌گه:

  شمع جان یک نکته را هیچ وقت یادت نره
  شهر بافق باید پیشرفت کند
  و قطعا این پیشرفت در تمام زمینه هاست.پیشرفت مدیریتی شهر فقط به بها دادن است.مدیران بومی آشناتر به مردمند و سالهاست که با مشکلات شهر دست و پنجه نرم کردند.
  دوستی میگفتن :
  هیچ طبیبی ، بهتر از خود بیمار نمیفهمد

 3. ناشناس می‌گه:

  سلام ما نماینده بومی می خواهیم
  تا زمانی نماینده بومی نداشته باشیم ول معطلیم و با وعده و وعید های دیگران سر کاریم

 4. شمع بي زبان می‌گه:

  پاسخ به علی
  سلام
  کارد به استخوان رسید که من این پیشنهاد را دادم وگرنه فرماندار بافقی که ساکن بافق باشد و توانمند هم باشد لازم وضروری است
  ***کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من ***