پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱:۲۹ قبل از ظهر

دلار از مرز ۲۶۰۰ تومان هم گذشت!

کد خبر: 9019
تعداد بازدیدکننده: 111
تاریخ: ۰۴ مهر ۱۳۹۱

دلار از مرز ۲۶۰۰
قیمت هر اونس طلا در معاملات امروز بازارهای جهانی با ۲ دلار و ۴۰ سنت افزایش به ۱۷۶۶ دلار و ۹۰ سنت رسید. همزمان نرخ فروش هر دلار امریکا در بازار تهران به ۲۶۰۰ تومان رسید. براین اساس هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۱۰۷ هزارتومان افزایش یافت.
فرارو: قیمت دلار امروز در بازار آزاد به ۲۶۳۰ تومان رسید. قیمت سکه نیز همانند روز گذشته بالاتر از یک میلیون تومان معامله می‌شود. سکه تمام بهار آزادی امروز یک میلیون و چهل و نه هزار تومان است.

به گزارش فرارو، قیمت هر اونس طلا امروز ۱۷۶۹ دلار معامله شد. نرخ یک گرم طلای ۲۴ عیار و یک گرم طلای ۱۸ عیار نیز به ترتیب ۱۳۷۵۳۰و ۱۰۵۵۰۰ تومان است.

در همین حال نرخ سکه در بازار تهران تغیرات اندکی نسبت به روز گذشته داشت. هر سکه بهار آزادی طرح جدید و قدیم در ظهر امروز با قیمت یک میلیون و چهل و نه هزار تومان به فروش رسید. ربع سکه، نیم سکه و سکه گرمی نیز به ترتیب قیمت های ۲۶۲، ۵۲۴ و ۱۴۵هزار تومان را تجربه کرد.

با این حال این ارقام هر لحظه در حال تغییر است و شیب این تغییر هم صعودی است، پیش بینی می شود تا پایان امروز قیمت سکه روند افزایشی خود را ادامه دهد.

اما در بازار ارز دلار از ۲۶۰۰ تومان هم عبور کرد  و با وجود اعمال سیاست جدید ارزی دلار آزاد از روز گذشته افزایش قیمت را تجربه می‌کند.

در ظهر امروز هر دلار با نرخ ۲۶۳۰تومان در بازار مبادله شد. هر پوند نیز ۴۲۵۰تومان به فروش رسید. نرخ درهم امارات هم از ۷۰۰ تومان گذشت. ریال عربستان به ۶۶۵تومان رسید.

سیر صعود قیمت ارز در بازار آزاد همچنان ادامه دارد و نرخ دلار و دیگر ارزها به آرامی در حال افزایش هستند