جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶:۵۷ بعد از ظهر

اخبار هفته نیروی انتظامی بافق

کد خبر: 9289
تعداد بازدیدکننده: 146
تاریخ: ۱۰ مهر ۱۳۹۱

اخبار هفته نیروی انتظامی بافق/
رانندگان قانونمدار و نمونه بافق تجلیل شدند
به مناسبت هفته نیروی انتظامی از رانندگان نمونه و قانونمدار در امر حمل و نقل شهرستان بافق تقدیر و تجلیل شد.
  رئیس پلیس راهور شهرستان بافق اظهار داشت: این رانندگان بر اساس نداشتن تخلفات در سابقه گواهینامه و پلاک خودرو، رضایتمندی مردم و کنترل سالیانه در سطح شهر انتخاب شدند.
سروان مهدی زارع عنوان کرد: این رانندگان به عنوان رانندگان نمونه و الگو معرفی می شوند تا ابزار تشویقی برای هم صنفان و سایر رانندگان باشند.
در پایان این مراسم که با حضور جمعی از رانندگان درون شهری، مسئولان نظامی و انتظامی بافق برگزار شد، ۱۰ نفر از رانندگان نمونه درون شهری تجلیل شدند.
همیاران پلیس راهور از مدرسه ترافیک بافق بازدید کردند
به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از دانش آموزان و همیاران پلیس راهور از مدرسه ترافیک شهرستان بافق بازدید کردند.
در این بازدید که به منظور یادگیری مسائل و علائم ترافیکی برگزار شد، دانش آموزان و همیاران پلیس با قوانین راهنمایی و رانندگی و امور ترافیک و حمل و نقل آشنا شدند.
مدرسه ترافیک بافق از جمله مدارسی است که طی چند سال اخیر به منظور آشنایی دانش آموزان با تابلوها و علائم رانندگی و … در سطح استان یزد راه اندازی شده است.
بازدید دانش آموزان بافقی از مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ بافق
همزمان با سومین روز از هفته نیروی انتظامی جمعی از دانش آموزان دبسستان شاعد غدیر از مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ بازدید کردند.
فرماندهی نیروی انتظامی بافق در این بازدید ضمن تبریک هفته ناجا به خدمات و فعالیتهای صورت گرفته در حوزه پلیس ۱۱۰ اشاره کرد و گفت : وظیفه نیروی انتظامی ایجاد نظم، آرامش و امنیت است.
سرهنگ علی صالحی خطاب به دانش آموزان گفت: شما باید دوست و دشمن را بشناسید تا بتوانید در زندگی موفق باشید و امروز پلیس دوست شماست و شما می توانید مشکلات خود را با پلیس ۱۱۰ در میان گذاشته و از آنها راهنمایی و کمک بخواهید./عبداللهی

۲ نظر

  1. بدبخت می‌گه:

    سایت بافق فردا
    چرا از اختلاسهای میلیاردی سنگ آهن نمی نویسید . ای جانم که می ترسید

  2. واقع بین می‌گه:

    از راهنمایی ورانندگی بافق تقاضامندیم به جای اینکه به بستن کمربند ،آنهم در سطح شهر گیر بدهند، با افزودن به پرسنل خود ونصب دوربین در بلوار انقلاب ، بلوار امام و… سرعت وسایل نقلیه ، بویژه موتورسوارانی که باسرعتی سرسام آور و صدای ناهنجار حرکت میکنند کنترل نموده وبدون هیچ چشمداشتی با متخلفان برخوردنمایند.(البته من چشمم آب نمیخوره که به این پیشنهاد عمل بشه)