یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷:۲۰ قبل از ظهر

مستطیل سبز باید شادی را به شهر بیاورد

کد خبر: 9308
تعداد بازدیدکننده: 122
تاریخ: ۱۱ مهر ۱۳۹۱


در حالی سومین بازی تیم فوتبال سنگ آهن بافق را در مقابل تیم الوند پشت سر گذاشتیم که بر اثر اشتباه بازیکن خودی نتیجه را واگذار کردیم . تیم سنگ اهن میتوانست  بهتر از این کار کرده و نتیجه بهتری را بدست آورد.  نتیجه ای که تماشاگرانش را غمگین نمود.

 این بازی نشان داد هنوز هیچ پیشرفتی نداشتیم – خیلی معمولی و ساده بازی کردیم. بازیکنان همچنان ناهماهنگ هستند. به نظر می‌رسد بازیکنان  انگیزه نداشته و با تمام توان وارد میدان نمی‌شوند و یا شاید هم هنوز نتوانستند فرامین مربیشان را در زمین پیاده کنند .رفتن به لیگ برتر با این فوتبالی که دیدیم خیلی سخت است.

.

تیم شهرمان اولین بازی لیگ دسته اول را مقابل تیم قوی پارسه ایرانیان را با نتیجه  دو بر یک پیروز شد . نتیجه بازی اول برای مردم شهر بسیار حائز اهمیت بود و این برد توانست مردمان شهرش را شاد کند . در این دیار که سرگرمی و شادیها بسیار اندک است و مردم به دنبال بهانه ای برای روحیه گرفتن هستند.

اکنون که سنگ اهن این تیم را در اختیار گرفته امیدوارم مدیریت با انگیزه و پرشور باشگاه سعی و تلاش وافری نشان دهد تا با وجود مربی صاحب نامش نتایج آن روز به روز درخشان تر باشد.

آرزوی قلبی من پیشرفت فوتبال بافق است،و امیدوارم فوتبال ما به شرایطی برسد که مردم از فوتبال لذت کافی را ببرند.با همت و تلاش بیشتر بازیکنان و کادر فنی تیم سنگ اهن می‌تواند به لیگ برتر راه یافته و آرزوی مردم ورزش دوست بافق را براورده سازد.

 

با توجه به اینکه این باشگاه هزینه های سنگینی برای در اختیار گرفتن مربی و بازیکن اختصاص داده است انتظار می رود مدیرعامل ، هیئت مدیره و کادر مربیگری سعی و تلاش خود را علاوه بر هدایت تیم فعلی  متوجه  کشف و پرورش استعدادهای  بومی نمایند . امیدوارم روزی برسد که فوتبال و دیگر رشته های ورزشی بافق با وجود بازیکنان بافقیش در سطح کشور حرفی برای گفتن داشته باشد 

عباس یزدانی

دانش آموخته مدیریت ورزش

۵ نظر

 1. منتقد می‌گه:

  با سلام
  قضیه مستطیل سبز را متوجه نشدم
  اگر مقصودتان سبزی های ۸۸ است مسلما نمی توانند سرشان را بالا بیاورند چه رسد شادی بیاورند.

 2. محمد رضا می‌گه:

  آقای منتقد فتنه سبز از بین رفت تو هنوز در عالم هپروت سیر می کنی

 3. س زهرا می‌گه:

  سلام من جوان بافقی .
  به بازی های بعدی تیم شهرم درلیگ آزادگان وبردشان بسیارامیدوارم وبرای موفقیتشان درادامه لیگ دعامیکنم .
  (انشاالله که بازی های بعدی پرگلتر ازبازی اولش هم باشد)

 4. حسن می‌گه:

  باعرض سلام وتشکر به مدیرعامل سنگ آهن ومدیرباشگاه وسرمربی تیم سنگ آهن بافق انشاا…درهمه جاموفق باشند.

 5. حسن می‌گه:

  انشاا…دربازی های بدی هم درخشان ترازاین بازی ظاهرشوند.باتشکراز همه مربیان وبازیکنان.