• فید آر اس اس بافق فردا
  • صفحه گوگل پلاس بافق فردا Bafghfarda Google+ Page
  • صفحه فیسبوک بافق فردا Bafghfarda Facebook Page
کد خبر: 9387
تعداد بازدیدکننده: 23
تاریخ: ۱۲ مهر ۱۳۹۱

رئیس اداره کتابخانه های بافق از دریافت بیش از ۸۰۰ عنوان کتاب در طرح “کتاب من” خبر داد

زهرا ابولیان با بیان مزایای مطالعه از جمله افزایش سطح اطلاعات و دانسته های مختلف علمی، فرهنگی به “بافق فردا” گفت: در طرح کتاب من اعضای کتابخانه های عمومی می توانند در صورت نبود کتاب مورد نیازشان با پر کردن فرم درخواست نسبت به تقاضای کتاب مدنظر با مشخصاتی چون نام کتاب و نویسنده اقدام و تقاضای خود را به متصدیان کتابخانه ها ارائه دهند و خرید این کتاب پس از طی مراحل معمول از سوی مرکز خریداری و برای کتابخانه مورد تقاضا ارسال می گردد و فرد درخواست کننده اولین امانت گیرنده کتاب مورد تقاضا خواهد بود.

رئیس کتابخانه های عمومی بافق یادآورشد: طرح “کتاب من” فرصتی ایجاد نموده تا متقاضیان و اعضای کتابخانه ها به کتابهای موجود بسنده ننموده و کتابهای جدیدی را در خواست نمایند تا ضمن رفع نیاز شخصی در بالابردن منابع و کتب شهرستان نیز سهیم گردند.

وی اضافه کرد: از دیگر مزایای این طرح خریدکتاب و منابعی با توجه به نیازها و علاقه مندی های هر شهر و منطقه است.

زهراابولیان تعداد کتب دریافتی این طرح در کتابخانه های عمومی شهرستان را ۸۰۰  نسخه اعلام کرد و افزود: انتظار استفاده بیشتر اعضای کتابخانه های شهرستان از این امتیاز ویژه را داریم.

رئیس کتابخانه های بافق به وجود بیش از ۵۹۰۰۰  نسخه و ۴۸۱۰۰ عنوان کتاب در کتابخانه های عمومی اشاره داشت و عنوان کرد: همشهریان و شهروندان را به عضویت در کتابخانه های عمومی دعوت می کنیم تا زمینه ایجاد علاقه مندی فرزندان برای انس با “یارمهربان” فراهم گردد.

نظرتان را بنویسید

فروشگاه فرش رضوی  افتتاح شد

 بامدیریت سید امین رضوی

عرضه انواع فرش ماشینی، فریز، تابلوفرش، گلیم فرش و ...

نشانی: میدان چهارده معصوم، تالار فرش رضوی

تلفن : 4223981

تدریس خصوصی ویژه ی کنکور و ترجمه ی متون عمومی و تخصصی زبان انگلیسی

09139519838 - برزگری

طراح و برنامه نویس: سید احسان شریعتی بافقی - 09358002524 - ehsan.shariaty@gmail.com