چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱:۱۴ قبل از ظهر

پیام تسلیت استاندار یزد به مناسبت درگذشت مهندس محمد دهستانی

کد خبر: 9564
تعداد بازدیدکننده: 410
تاریخ: ۱۵ مهر ۱۳۹۱

 بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

خاندان محترم شهید والامقام حسن دهستانی

سلام علیکم

با صلوات بر محمد وآل محمد(ص) ، خبر رحلت جناب آقای “مهندس محمد دهستانی”دریافت شد و موجب تاسف گردید. شما خانواده محترم با تقدیم شهید والامقام حسن دهستانی دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کردید و با لطف خدا فراق فرزندان را تحمل نموده و اجر و پاداش الهی را در پرونده اعمال خود خواهید داشت ، اینجانب ضمن عرض تسلیت به شما خانواده محترم شهید عزیز ، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی و برای شما و کلیه بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم .

محمد رضا فلاح زاده

استاندار یزد – ۹۱/۷/۱۴

۱۰ نظر

 1. رضا می‌گه:

  آقای استاندار مالحظه شماری می کنیم برای فرماندار بومی مانند ندافیان . منتظریم ، منتظر

 2. علی می‌گه:

  آقای استاندار پس طرح گاز رسانی به بافق چی شد! پس این چاله چوله ها که تو سطح شهر کندید و باعث اذیت آذار مردم میشید و چند ماه است پر نکرید واول زمسستونی مردم باید تو این چاله ها شنا کنند کی پر می کنید پرادر کمی از اون مرحوم یاد بگیرید.راستی چطور که پروژهای یزد ساعت شمار داره و سریع اجرا میشه ولی برای ما هر دم بیلی می باشد شاید خونشن رنگینتره برادر یا عدالت مرده؟؟؟؟؟!!!

 3. رنجبر می‌گه:

  از احساس همدردی حضرتعالی بی نهایت متشکر هستم
  خداوند شمابرادر بزرگوار شهید را حفظ فرماید

 4. حسن غصه خور می‌گه:

  آقای مدیر سایت
  این مراسم خاکسپاری عکس نداشت؟
  حضور منسجم مرد در وداع با خدمتگزارشان جای نشر و تبلیغ نداشت؟
  شترسواری داشت ولی این نداشت

 5. برزگري می‌گه:

  حسن غصه خور فامیلتا بزار
  حسن غمخور

 6. عسکری می‌گه:

  جناب مهندس فلاح زاده استاندار محترم
  تشکر و سپاس بابت ابراز همدردی جنابعالی و بازگویی ارزشهای انقلابی این سرباز گمنام آقا ولی عصر(عج)و خانواده شهید

 7. اجسان ف. ب. می‌گه:

  با سلام و عرض تسیلت خدمت خانواه شهید والامقام دهستانی. خانواه ایشان باید به چنین فردی افتخار کنند که خدماتش به مردم اونم برای رضای خدا چنین سربلندش کرد و تا ابد اسمش در برگ های افتخار کتاب تاریخ بافق طلا کوب شد.مهندس عزیز شاید جسمت رفت اما روحت مطمئنیم تا ابد با ماست و یادت همیشه در قلب و جان ما زنده خواهد ماند. هنوز یادم نرفته صحبتی که با شما در ورزشگاه تختی داشتم، خنده هایت چه زیبا بود. راستش خیلی امید داشتم زود زود زود برگردی.

  روز تشییع به سمت تهران برای رفتن به داشنگاه بودم اما سعی میکنم هر جور شده کارامو جمع کنم و برگردم بافق تو مراسمت شرکت کنم آخه حق گردت همه ی ما داری مهندس…………… یادت زنده و از درگاه خدای مهربان طلب صبر برای بازماندگان و خانواده ی بزرگوارت دارم. ۱۳۹۱/۰۷/۱۵

 8. منصور می‌گه:

  بافقی ها
  به فکرجایگزین برای این مرحوم باشید

 9. كورش بافقي می‌گه:

  احسان خیلی زیبا بود

 10. محمد می‌گه:

  این ضایعه دلخراش برای ما مردم بافق خیلی سنگین بود ولیکن ما بافقیها واقعا دین خود را در مراسم ایشان خوب ادا نمودیم ولیکن ایا در زند ایشان ایابعضی ها به شهر بافق وایشان خیانت نکردند؟حی علی خیرالعمل