سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۴:۴۳ قبل از ظهر

مصاحبه اختصاصی «بافق فردا» با رئیس آموزش و پرورش بافق

کد خبر: 959
تعداد بازدیدکننده: 216
تاریخ: ۱۶ بهمن ۱۳۹۰

رئیس اداره آموزش و پرورش بافق گفت: به منظورگرامیداشت دهه فجرانقلاب اسلامی برنامه های متنوعی برای روزهای مختلف این دهه تدارک دیده شده است که در اولین روز دهه فجرمصادف با ورود تاریخی حضرت امام خمینی زنگ گلبانگ انقلاب در تمام مدارس شهرستان نواخته شد و درمدرسه راهنمایی دخترانه رضوان نیزبا حضورمسئولین محلی این زنگ بصدا درآمد.
محمودخواجه ای تصریح کرد: آذین بندی مدارس، قرائت روزشمارانقلاب و قسمت هایی از وصیت نامه حضرت امام خمینی(ره) در مقاطع تحصیلی، حضور روحانیون و راویان فجردرمدارس، تجدید بیعت فرهنگیان با مقام عظمای ولایت در دیدارباامام جمعه شهرستان و حضورفرهنگیان و دانش آموزان درنمازجمعه ازبرنامه های در دستورکار است.
 مسئول کمیته فرهنگیان و دانش آموزی شهرستان بافق خاطرنشان کرد: تجدید میثاق با شهداء ودیدار ازخانواده های شهدای فرهنگی و دانش آموز، موضوع اختصاصی انشاء دانش آموزان؛ درزمینه انقلاب و انتخابات، تشکیل گروه همسرایان فجر با حضور۳۰۰دانش آموزبرای خواندن اشعاروسرودهای انقلابی درمراسم راهپیمایی۲۲بهمن، نمایشگاه پوسترو عکس با موضوع انقلاب و ولایت و حضورکلیه دانش آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی۲۲بهمن از دیگربرنامه های دهه فجراست.
رئیس اداره آموزش و پرورش بافق، بااشاره به هوش و استعداد دانش آموزان بافقی در مسابقات قرآنی و فرهنگی هنری، گفت: شهرستان بافق از این نظر رتبه سوم استان راپس ازناحیه یک و دو یزد، کسب کرده است. وی ادامه داد: در مسابقات فرهنگی،هنری و قرآنی، بافق دربین ۱۶ منطقه شرکت کننده رتبه سوم راکسب نمود.وی خاطرنشان کرد: در این سری از مسابقات بیش از۱۶۰دانش آموزبافقی در زمینه های؛ سرود، نمایش، شعر و داستان نویسی، قرآنی در بخشهای قرائت و مفاهیم، شرکت نمودند.
وی با تاکید بر بسترسازی و برنامه ریزی مناسب برای دانش آموزان مقاطع تحصیلی گفت: درسنجش مقطع راهنمایی استان در آذرماه امسال، بافق رتبه چهارم راکسب کرده است و راهنمایی پسرانه نمونه اندیشه و دخترانه فردوس بافق مقام سوم استان را اخذنموده اند .
خواجه ای، با بیان این نکته که دانش آموزان مقطع متوسطه رتبه اول کنکورعلوم تجربی سال۸۹-۹۰ را از نظر ورود به دانشگاه بدست آوردند، گفت: محمدقائمی از معلمان فعال شهرستان در زمینه تهیه محتوای الکترونیک در استان و در کشور مقام اول را کسب کرده است و تنها نماینده استان در این مسابقات بوده است.

۱ نظر

  1. معلم می‌گه:

    سلام ـ آقای رئیس اینا که گفتید درست بگید پول ثبت نام بچه های ما معلما چی شد . مدیرا میگن سرانه نداریم ـ سرانه مدارسا بگید بریزند ـ اگر بنا نیست بریزند دست دومن آقای دکتر یار احمدی بشید خدا خیرتون بده !