دوشنبه ۱ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵:۱۰ بعد از ظهر

باید با دولت احمدی‌نژاد «کج‌دار و مریز» مداراکنیم تا وقتش برسد

کد خبر: 9883
تعداد بازدیدکننده: 225
تاریخ: ۲۱ مهر ۱۳۹۱

حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده  عضو فراکسیون اصولگرایان: باید با دولت احمدی‌نژاد «کج‌دار و مریز» مداراکنیم تا وقتش برسد

شخصیت های موثر نظام نظر دارند که ما این چند مدت باقی مانده از عمر دولت را مدارا کنیم تا سپری شود، تا شاید دولت مقداری در برابر این حسن رفتار، عکس العمل مثبتی نشان دهد؛ باید کج دار و مریز طی کنیم، تا این دولت تمام شود.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در گفتگو با اعتدال، گفت: شخصیت های موثر نظام نظر دارند که ما این چند مدت باقی مانده از عمر دولت را مدارا کنیم تا سپری شود، تا شاید دولت مقداری در برابر این حسن رفتار، عکس العمل مثبتی نشان دهد؛ باید کج دار و مریز طی کنیم، تا این دولت تمام شود.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی افزود: رییس دولت آینده باید خیلی زحمت بکشد تا بتواند مسائل اتفاق افتاده و مشکلات این دولت را ترمیم کند.
نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در دولت بعدی مشکلات زیاد است؛ دولت فعلی برای به نتیجه رساندن طرح های مهر ماندگار بودجه های کلانی را تزریق کند و دولت بعدی با مشکلات کمبود مالی و هزینه ای برای نیمه دوم سال آینده مواجه شود و قطعا فشار بر دولت بعدی زیاد خواهد بود.
وی در خاتمه گفت: نزدیکان و نامزدهای مطلوب دولت فعلی، در انتخابات شانسی ندارند، با این وضعیت موجود و اتفاقات رخ داده مردم اقبالی بر آنها نخواهند داشت و با توجه به نوع برخوردهایی که از دولت فعلی علیه ارگان‌ها و نهادهای اصیل و تاثیر گذار کشور دیده شده است، هیچ کس به آنها اقبال نخواهد داشت و رای نمی دهند.

۷ نظر

 1. بافقي می‌گه:

  کم اوردید بعد از هفت سال میگید کج دار مریز بخواهید یا نخواهید دولت عمرش داره تموم میشه و شما کاری نمتونید بکنید همانطور که دولت نتونست با گرانی کاری بکنه.

 2. علی می‌گه:

  تو هم مثل احمد ی نزاد برای بافق چکار کردی

 3. هاشم می‌گه:

  احمدی نزاد مردی است غیور ودلسوز. با این همه حرف وحدیث ها برای انقلاب کار کرد حضرت آقا امام خامنه ای هم پشتش است.
  انقلاب برای شکم نبود.شما بافقی ها که ماشاالله بعضی هاتون اوضاعتون خوبه.دکتر ۷ سال خدمت به انقلاب کرد.
  عاشق دولت خدمتگزار

 4. رنجبر بافقي می‌گه:

  اگر حضرت عالی خدمت گذار صادقی برای مردم بافق بودید استاندار یزد نمی توانست در این موقعیت حساس فرماندار بافق را باز نشست نمی کرد
  چرا سکوت کردید ؟
  الان فرماندار نداریم
  در این زمان تا انتخابات هم کسی دیگر این مسئولیت را نمی پذیرد
  تا امدن دولت بعدی بافق بی فرماندار خواهد ماند
  نبود فرماندار ونارضایتی مردم خیلی بد است
  این همه ادعا کجا رفت

 5. حسن می‌گه:

  آقای دخیل جنابعالی نتونستی یک فرماندارکه عضو کوچک و نماینده سیاسی دولت را علیرغم قولی که داده بودی نگه داری حالا برای بزرگترش خط ونشون میکشی

 6. ;lhg می‌گه:

  اقای باصطلاح بزرگ ما مردم بافق چرا گذاشتی معدن خصوصی بشه والله بالله ما نماینده نمی خواهیم

 7. عباس می‌گه:

  …واقعا که…