صباغیان: حل مشکلات اقتصادی محور کار همه وزرا باشد

دسته: نماینده مردم بافق در مجلس
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 22 آبان 1397

رئیس مجمع نمایندگان استان گفت‌: امروز مهم‌ترین مشکلات کشور نابسامانی در بخش سرمایه‌گذاری است، لذا وزرا باید برای حل مشکلات این بخش برنامه‌ریزی کنند.

محمدرضا صباغیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این که وزرا باید چه مسائلی را در اولویت کاری خود قرار دهند، اظهار کرد: هر یک از وزارتخانه‌ها و وزرا برنامه خاص و وظایف تعریف شده مربوط به خود را دارند و هر یک باید در حوزه کاری خود مسائل را اولویت بندی کرده و  در نهایت برنامه‌ای برای حل مشکلات مردم تدوین کنند.

وی در ادامه‌ با بیان اینکه «با توجه به این که امروز مشکلات اقتصادی و مالی از مهم‌ترین مشکلاتی است که کشور با آن مواجه است، بنابراین باید برنامه‌ریزی های لازم در این زمینه انجام شود» تصریح کرد: امروز ما شاهد نابسامانی در بخش سرمایه‌گذاری و بانکی هستیم. لذا باید ساماندهی بخش سرمایه‌گذاری به خصوص سرمایه های خارجی و داخلی در اولویت کار وزرا باشد.

نماینده مردم مهریز و بافق ، ابرکوه،خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی در پایان، گفت‌: همه وزرا باید محور کارشان حل مشکلات اقتصادی کشور باشد، چرا که امروزه مردم با مشکلات جدی اقتصادی و معیشتی دست به گریبان هستند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 23 آبان 1397 - 8:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این حرفها کهنه شده اگر میتونستن حل کنند حل کرده بودن…..

You cannot copy content of this page