فرماندار شهرستان بافق در شورای اداری عنوان کرد:نجات شهرداری از تنگنای مالی

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 15 آذر 1397
نجات شهرداری از تنگنای مالی

فرماندار شهرستان بافق گفت: شهرداری را تنگنای مالی نجات دهیم.

فرماندار شهرستان بافق گفت: شهرداری را تنگنای مالی نجات دهیم.

IMG_20181206_170734_972

محمد زاده رحمانی در جلسه شورای اداری شهرستان بافق که با حضور امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، بخشدار و جمعی دیگر از مسوولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به اجرای طرح تجمیع عوارض معادن اظهار داشت: شرایط شهرداری باید درک شود.

وی با بیان اینکه میزان حقابه برخی از شهرستانها از عوارض معادن بیشتر است عنوان کرد:شهرداری و شورای اسلامی شهر بافق بدون محافظه کاری مشکلات خود را بیان کند.
توقف پروژه های عمرانی شهرداری کار درستی نیست.

فرماندار بافق خاطر نشان کرد:مردم توقع کلید خوردن پروژه های بزرگ در سطح شهر را دارند شایسته است اعضای شورای اسلامی مانند سالهای گذشته در تکاپو باشند تا شهرداری از تنگنا مالی بیرون آید.

این مقام مسوول با بیان اینکه شهرداری در حال حاضر باید به سمت طراحی پروژه های بزرگ و زیرساختی شهر باشد متذکر شد: شهر ایده الی که در طرح جامع شهری مد نظر است نباید قفل شود.

وی با اشاره به چهلمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی از مسوولین خواست طرح های قابل توجه تبیین و خدمات نظام و انقلاب بدون هیچ تعصب جناحی و حزبی
به نسل جوان منتقل شود‌.

زاده رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از همراهی و همکاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: سوای شخصیت حقیقی که پرانرژی و پیگیر مسائل است وی از جایگاه والایی در نظام جمهوری اسلامی برخوردار است که مسوولین ادارات می توانند از این ظرفیت ارزشمند پیرامون جذب اعتبارات و رفع موانع و
تسهیل کننده طرح های خود بهره ببرند.

وی به اتفاق خوب در شهرستان بافق اشاره کرد و گفت: بزودی این شهر از بن بست خارج می شود.
ادامه کار در محور بافق یزد از شنبه آغاز و جاده بافق_ نوق در حال اتمام عملیات آسفالت است و از سوی دیگر اجرای طرح محور بافق_ خرانق در راستای توسعه شهری مفید است.

زاده رحمانی به پیگیری صباغیان پیرامون احداث جاده نایبندان کرد و یادآور شد: با اجرای این طرح افق روشن مدنظر شهرستان بافق که در جنوب شرقی استان واقع شده نمایان می شود.

وی به تنوع اقتصادی در شهرستان اشاره کرد و بیان داشت:توجه به توسعه صنایع جوار ریلی، گردشگری باعث سودآوری برای شهرستان خواهد شد.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان بافق با بیان اینکه نقطه مقابل چغارت احداث مزارع تیلاپیا و توسعه آن است گفت:دستگاهها به رصد پروژه ها پرداخته و مشکلات فیزیکی طرح های بالای ۸۰ درصد پیشرفت را رفع نمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲۵
برچسب ها:

You cannot copy content of this page