حقوق رئیس اداره ارشاد بافق ۴ ماه پرداخت نشده است!

دسته: اخبار ویژه
۳ دیدگاه
سه‌شنبه - 25 دی 1397

دقیقا یک سال پیش بود که خبر انتصاب مدیری خوش ذوق و اهل فرهنگ و هنر با مدرک دکترای ادبیات عرب نه تنها مذاق اهالی فرهنگ و هنر را شیرین کرد بلکه بارقه های امید به شایسته سالاری و استفاده از نیروهای توانمند بومی را در دل عموم مردم بافق روشن کرد.
مدیری که خیلی زود با ساماندهی انجمن های ادبی و هنری و برگزاری برنامه های مفید فرهنگی در شهرستان حرکتی رو به جلو را رقم زد که تشویقهای مکتوب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای وی مستندی بر این مدعاست.
و اما امروز این مدیر پرتلاش و اهل علم و فرهنگ بافق حال و روز خوبی در زمینه برخورداری از حقوق و مزایای حداقلی خود ندارد.آن هم نه برای یک روز و یک ماه بلکه ۴ ماهی هست که از قطع حقوق وی می گذرد.
موضوعی که مسوولین مختلف اعم از نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و امام جمعه بافق نیز برایش قول پیگیری دادند اما این پیگیری ها تاکنون به نتیجه ای نرسیده تا جایی که رئیس اداره ارشاد بافق را بر آن داشته از سهل انگاری ادارات مسوول به دیوان عدالت اداری شکایت کند.

براستی دلیل اینگونه برخورد با مدیران توانمند بافقی چیست؟


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 25 دی 1397 - 2:55 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اسم این کار شایسته سالاری نبود متاسفانه شایسته سوزی بود

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 25 دی 1397 - 3:58 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان بافق فردا
اول اینکه بهتره وقتی خبری را درج می کنید پایینش بفرمایید که از کی این خبر انتشار پیدا میکنه
در مرحله دوم اینکه از کارایی که اقای ارجمند تا الان کردند بگین ممنون میشم البته توانمندی ایشون را منکر نمی شیم چون بی اطلاعیم ولی شما که میدونین بیان کنین تا ما هم بدونیم و شما متهم به تملق نشین
و در اخر اینکه هرچند جای دکتر ارجمند ارشاد نبود و خود دکتر باید فکر اون را میکرد از اول، اما پرداخت نکردن حقوق ایشون به مدت چهار ماه کار بسیار ناعادلانه و زشتی است که باید مسیولین مربوطه پیگیری نمایند

رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 25 دی 1397 - 11:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قطعا میخوان جناب دکتر ازجمند بافقی فرارکنه گذاشتنش توتنگناه یا طرح ونقشه ای دوستان بالا دستیش دارن شک نکنید

You cannot copy content of this page