رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد یزد گفت:منابع منقول و غیرمنقول متعلق به کل دانشگاههای آزاد اسلامی استان است

دسته: دانشگاه
یک دیدگاه
چهارشنبه - 24 بهمن 1397
منابع منقول و غیرمنقول متعلق به کل دانشگاههای آزاد اسلامی استان است

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد یزد گفت:منابع منقول و غیرمنقول متعلق به کل دانشگاههای آزاد اسلامی استان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت:منابع منقول و غیرمنقول متعلق به کل دانشگاههای آزاد اسلامی استان است.

معصومه طباطبایی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ” بافق فردا” در پاسخ به این سوال که آیا موضوع جابجایی تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق به دیگر دانشگاههای آزاد اسلامی استان صحت دارد اظهار داشت:دانشگاه آزاد اسلامی یک سازمان بنام سازمان دانشگاه آزاد اسلامی در کل کشور است.

وی افزود: تمام تجهیزات و امکانات و حتی نیروی انسانی متعلق به کل دانشگاه است و بستگی به این دارد کجا به آن نیاز داشته باشد.

طباطبایی تصریح کرد: منابع استانی متشکل از تجهیزات، کارکنان و هیئت علمی است همانطور که می توان هیئت علمی را براساس نیاز جابجا کرد تجهیزات و منابع نقدی نیز طبق ضرورت به دانشگاههای دیگر انتقال می یابد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با اشاره به اینکه همانطور که انتظار می رود منابع مالی شهرستان ها انتقال یابد اموال منقول و غیرمنقول نیز قابل جابجایی است.

وی در پاسخ به اینکه سازمان با توجه به کاهش جذب دانشجو چه تدبیری برای تامین حقوق کارکنان دارد خاطر نشان کرد:سازمان مرکزی برنامه کوتاه و بلند مدت برای پرداخت حقوق کارکنان واحدها را دارد.

طباطبایی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از منابع خوبی برخوردار است و از نظر نیروی انسانی و امکانات می تواند درآمد پایداری را با فعالیت مضاعف مسوولین واحدها،کارمندان و هیئت علمی جذب کند.

وی افزود:مراکز استانها نیز پشتوانه هستند و دانشگاه آزاد اسلامی باید به سمت افزایش کیفیت پیش رود تا دانشجویان این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند در این راستا مهارت آموزی مهم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با اشاره به اینکه براساس نیاز شهرستان رشته ها جابجا می شوند یادآور شد: رشته ها به سمت مهارت آموزی پیش خواهند رفت تا دانشجو پس از اتمام تحصیل برای یافتن شغل دچار مشکل نشوند.

مقام مسوول خطاب به مسوولین شهرستانها نیز تاکید کرد تا همکاری لازم را داشته باشند و در شهرهای که دانشگاه وجود دارد گسترشی انجام نشود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 24 بهمن 1397 - 1:43 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
قابل توجه رییس دانشگاه آزاد بیشتر این اموالی که می گویند از سنگ آهن بافق و عموم مردم جهت آبادی دانشگاه واحد بافق تامین شده وجابجایی آن به هر دلیل از لحاظ شرعی هم اشکال داره چون زمان ساخت و تجهیز این واحد مسولین بالا می گفتن که خو د شهرستان باید هزینه هاش راتامین کنه و همیشه با شهریه بالا از مردم وسنگ آهن کمک می گرفتن !!!!!؟؟؟؟؟؟
حالا چی شده!!!!!!!!!!!!!!!!!

You cannot copy content of this page