فرمانداربافق تا چندروزآینده معرفی می شود

دسته: عمومی
4 دیدگاه
دوشنبه - 22 اکتبر 2012

نشست خبری امام جمعه بافق عصر دوشنبه با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق برگزارشد.

در این دیدار موضوع هایی چون؛ پیگیریهای انجام شده در خصوص انتصاب فرمانداربافق، خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی، گمرک و کارخانه کاشی بافق و برخی دیگر مسایل مطرح گردید.

 امام جمعه بافق از معرفی گزینه بومی فرمانداری بافق به اذعان مسئولین استان در چند روز آینده خبر داد و عنوان داشت: نشستی در استانداری با فلاح زاده استاندار یزد به همراه عسکری مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی وطلایی رئیس شورای شهربافق داشتیم و در خصوص بسیاری از مسایل شهرستان بحث و گفتگوشد.

حجت الاسلام سلیمانی ادامه داد: گزینه اولی که برای تصدی فرمانداری شهرستان طرح گردید پس از رایزنی های انجام شده این مسئولیت را نپذیرفت و گزینه دوم مطرح و نظر بنده را نیز جویا شدند و بزودی معرفی می شود.

وی با بیان این نکته که در این دیدار مخالفتم با خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق را با استاندار یزد در میان گذاشتم، اضافه کرد: همچنین قول استاندار در زمینه عدم خصوصی سازی شرکت سنگ آهن بافق را یادآورشدم که البته فلاح زاده بیان داشت؛ که این موضوع را با توجه به صحبت های رحیمی معاون رئیس جمهور عنوان کرده است.

حجت الاسلام سیدجواد سلیمانی همچنین ادامه داد: در این دیدار از استاندار خواستم با توجه به واگذاری 4 درصد معدن به  قم بابت بدهی و 21 درصد به صندوق بازنشستگی کشوری و لشکری، در صورتی که دولت مقید است این موضوع بنا بر اصل44 انجام شود باید سهم شهرستان بافق شامل؛ حداقل 10 درصد برای شهربافق و 5 درصد سهم پرسنل لحاظ و کلیه پرداخت ها و مزایایی که این شرکت به شهرستان و شهرداری پرداخت می کرده مانند زمان دولتی به روال گذشته ادامه یابد.

وی به ضرورت بسترسازی از سوی مسئولین شهرستان برای سرمایه گذاری اشاره کرد و افزود: جهت کارخانه کاشی بافق نیز دیداری با یک سرمایه گذار در مرکز استان داشتم و ضمن بیان برخی مسایل و نیازها برای تکمیل دانسته ها به شکوهی معرفی شد.

وی در خصوص گمرک بافق نیز به برخی مسایل و مشکلات از جمله عدم اختصاص نیرو و کمبود مواد صادراتی اشاره داشت.

امام جمعه بافق عملکرد رسانه های شهرستان را خوب ارزیابی نمود و توصیه کرد: رسانه ها  مسایل و مطالب شهرستان را در اولویت قرار دهند و در زمینه مسایل اخلاقی، فرهنگی، شخصیت های تاریخی و داشته های قدیم بافق بیشتر کار کنند.

در پایان خبرنگاران و اصحاب رسانه  نیز در این دیدار برخی درخواست ها،  مسایل و مشکلاتشان را با حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق بیان کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 22 اکتبر 2012 - 7:58 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. اینقدر دنبال بافقی نگردید. ما هر چی میکشیم از خودی هست. بنظر من در صورتی که غیر بافقی مسئولیت داشته باشه خیلی بهتره.اینم بگم نمیگم بومی بودن مسئولین شهر خوب نیست، عالیه اما در صورتی که به قصد رضای خدا کار بکنه و بدونه با یه خودکار 100تومنی بی ارزش میاد و با همونم میره.میدونید چرا میگم ع=غی بومی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بگذارید چندتاشو بگم. بقیشو هر کی با من موافقه بگه….

1- در صورتی که غیر بافقی باشه حزب و گروهی کار نمیکنه. اگه استخدامی در کار باشه اونی رو استخدام میکنه که لیاقتش رو داره و زحمتت کشیده و همه رو به یه چشم میبینه نه اینکه هر چی فامیل داره دور خودش بچینه……..

2- چون همه، همدیگر رو میشناسن و با توجه به اینکه هر کسی یه سلیقه ای داره حالا چه خوب و چه بد بعد از مسئولیتش واسه خودش دشمن میسازه و عده ای ازش دلخور. البته گفتم اگه واقعا کارشم درست باشه بازم عده ای مخالفش میشن.

3- دلیل مهمتر اینه که اگه یه بافقی واقعا شایسته هم بیاد ما بافقی ها از خودم گرفته تا …… در رفته، چشم دیدنش رو نداریم و عوض اینکه کمکش کنیم، تخریبش میکنیم……. حالا به دلایل مختلف….
4- و……………………

امیدوارم بزودی این خصلت بسیار زشتمون که بدون دلیل کسی رو تخریب میکنیم و نمیتونیم پیشرفت همشهریمون رو ببینیم رو کنار بگذاریم و وحدت داشته باشیم در غیر اینصورت بافق هر روز بد و بدتر خواهد شد.البته توهین به همه نشه. ما تو بافق بسیار آدمهای شریفی داشته، داریم و خواهیم داشت.

“بیایید خداشناس شویم تا همه ی مشکلات حل شود”

بي غم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 22 اکتبر 2012 - 11:52 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا كه كارتمون به استخون رسيده هركس فرماندار بشه قبوله
ولي بايد مدير قوي باشه

طالعي بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 22 اکتبر 2012 - 11:56 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

يادمون نرود
بازنشسته كردن اقاي ندافيان از طرف استاندار يزد مغرضانه بود
چون ايشان مي دانست در اين نه ماه باقي مانده ازدولت كسي اين پست را قبول نمي كند وشهر بي فرماندار مي ماند
اگر هم مغرضانه نباشد معلوم مي شود استاندار هنوز بعد از چند سال كار خود را بلد نيست

فلاح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 23 اکتبر 2012 - 8:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در جواب سعید عزیز

1- اتفاقا در موارد متعدد دیدیم که در پشت صحنه حتی همان فرماندار اصفهانی که گاهی به خوشی از وی یاد می شود چه خیانتی و چه خوش خدمتی به وطنش کرده است. عزیز من در این دنیا 14 معصوم داریم و والسلام

2- عزیز من مخالفت کردن عملکرد فرق می کند با دشمنی . ما باید یا بگیریم کار گروهی و تیمی و لاوی کردن را در شهر خودمان ، بین خودمان تمرین کنیم همین کاری را که شهرهای دیگر انجام دادند و توسعه یافتند و در حال پیشرفت روز افزونند. پس این هم دلیل درستی نیست

3- این هم از جمله مشکلات ماست که درصدد اصلاحیم اولین قدم را هم همین قرار می دهیم که دیگر چنین سازهای مخالفی نزنیم

اما مهمترین دلیل من برای مسئولیت گرفتن همشهریانم این است که مدیریت و منابع انسانی شهرمان نیز توسعه پیدا کند

یادمان باشد مرغ همسایه را غاز نبین برادر