با هر اندازه فعالیت ، باز هم وامدار خون شهداییم

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
4 دیدگاه
سه‌شنبه - 23 اکتبر 2012
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق :
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق گفت: در حال حاضر شهرستان بافق با توجه به استقلال بهاباد ، دارای حدود 258 شهید گلگون کفن می باشد که مایه مباهات مردم شهید پرور دارالشجاعه هستند.

رضا دهقانزاده در گفتگو با خبرنگار بافق نیوز گفت: در بافق تعداد جانبازهای ۷۰ درصد ۷ نفر ، بالای ۲۵ درصد بیش از ۱۷۵ نفر و ۲۵۰ نفر نیز جانباز زیر ۲۵ درصد تحت پوشش بنیاد شهید می باشند.

وی در ادامه گفت: فعالیت های فرهنگی ، مذهبی و مادی مختلفی برای خانواده های تحت تکفل برنامه ریزی شده که چندی هم به مرحله اجرا در آمده است؛ ولی هرچقدر هم که برای این عزیزان وقت و سرمایه هزینه کرد ، باز هم جوابگوی خون از دست رفته دلبندانشان نمی باشد.

رئیس بنیاد شهید بیان داشت: ما سعی داشتیم با برگزاری اردوها ، کلاس های آموزشی ، ورزشی و … شور ، نشاط و زمینه رشد خانواده های شهدای عزیزمان را فراهم سازیم و حتی برای جانبازان شیمیایی و اعصاب – روان نیز به صورت متمرکز و سراسری اردوهای متنوعی داریم.

دهقانزاده افزود: بحث بهداشت و درمان و نیز سرکشی مرتب از خانواده معزز شهدا در دستور کار ماست و افتخار داریم که تجهیزات پزشکی مورد نیاز برخی والدین شهدا ، که در بستر بیماری هستند را در حد توان فراهم ساختیم.

در ادامه صحبت ها ، وی از رتبه های کسب شده قرآنی فرزندان و همسران شاهد ، ایثارگر و جانبازان در سطح کشوری گفت و بیان کرد: در زمینه فعالیت های قرآنی بیش از حال ، نیاز به اجرای تدابیر مفید است.

وی با اشاره به مشارکت مسئولین در امر سرکشی هفتگی از خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران، از همکاری آنها تقدیر و تشکر کرد و گفت: حمایت از مجموعه تحت تکفل بنیاد شهید ، بدون دخالت سایر ارگان های دولتی میسر نیست و خرسند هستیم که مسئولین ما ، در رفع مشکلات این خانواده بزرگ ، همیار ما هستند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 23 اکتبر 2012 - 2:51 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام از ریاست محترم بنیاد شهید بافق درخواست داریم تا سایت را راه اندازی کرده وتا موقعی که اطلاعاتی در مورد یکی از شهدای بافق نیاز پیدا کردیم بتوانیم به ان دسترس داشته باشیم وهمچنین در سراسر کشور شناخته شوند

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 23 اکتبر 2012 - 3:05 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای دهقانزاده سلام خداخیرت دهد شیر مادر حلالت کحایی انشا… هر جا تو هر پستی هستی موفق باشی

لاله های کویر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 24 اکتبر 2012 - 8:59 ق.ظ پاسخ به دیدگاه
علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 25 اکتبر 2012 - 10:44 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

لب مریضا حاجی رضا بیشتر بنویسید از اوضاع بافق هم بنویسید لطفا لطفا لطفا در حاشیه قرار نگیرید