تشکر یک هموطن لرستانی از مردم ایران و بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 26 فروردین 1398

نوروز ۹۸ متفاوت از هرسال برای خیلی از هموطنان عزیز کشورمان از جمله استان لرستان،شهرستان پلدختر و معمولان آغاز شد.

سیل ویرانگر، مهمان ناخوانده مردم مهمان نواز لرستان شد، خانه ها و اموال و مزارع را در هم کوبید و با خود به یغما برد.
مردم غیور لرستان به عنوان قسمتی از پیکر ایران، دین خود را به کشور ایران از زمان هخامنشه تا اسلام و از اسلام تا مشروطه و از مشروطه تا انقلاب اسلامی و در جنگ تحمیلی ادا نموده است.

قومی که شیرمردی چون علیمردان خان ملقب به شیرعلی مردان را در خود پرورش داد،کسی که به مبارزه مسلحانه با ارتش مستکبر رضاشاه پرداخت و در مقابل زورگویی اهرمن تا پای جان ایستاد و جنگید. در تیتر بعضی از خبرها آمد لرستان در مظلومیت و تنهایی غرق شد…. اما در کمال ناباوری دیدند و دیدیم صحنه هایی از همدلی و همکاری مردم را، دیدند و دیدیم که لرستان یکپارچه ایران شد. همه آمدند, همه اقوام ایرانی آمدند هر کس با توان و وسع خودش انسانیت را به نمایش گذاشت. مردم ایران با حضورشان زیبایی و جذابیت خاصی به شهر پلدختر و معمولان و لرستان دادند.

آری همبستگی و وفاق مردم به خصوص مردم نجیب و به حق غریب نواز شهرستان بافق ستودنی ست و نشان دادند که در محبت به همنوع خود بی نظیرند. به عنوان عضو کوچکی از قوم بزرگ لر ساکن در شهرستان بافق از همه مردم ایران به خصوص مردم عزیز بافق، دوستان و همکارانم کمال تشکر و قدردانی دارم و امیدوارم دعای خیر مردم مصیبت دیده لرستان بدرقه راهتان باد.
لیریایی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷۴
برچسب ها:

You cannot copy content of this page