معاون فرماندار بافق گفت:توزیع بیش از ۴۱۳ تن انواع کالاهای اساسی در بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 29 فروردین 1398
توزیع بیش از ۴۱۳ تن انواع کالاهای اساسی در بافق

"محمد علی طالعی" معاون فرماندار بافق گفت: در سال 97 بیش از 413 تن انواع کالاهای اساسی در قالب طرح تنظیم بازار در این شهرستان توزیع شده است.

“محمد علی طالعی” معاون فرماندار بافق گفت: در سال ۹۷ بیش از ۴۱۳ تن انواع کالاهای اساسی در قالب طرح تنظیم بازار در این شهرستان توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ ستاد تنظیم بازار بافق با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی از اعضای این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
حاضرین در این نشست به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای تامین و توزیع اقلام تنظیم بازار در شهرستان پرداختند.
معاون فرماندار بافق نیز در حاشیه این جلسه با قدردانی از زحمات مسئولان و دست اندرکاران در راستای تامین و توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار شهرستان گفت: در سال ۹۷ بیش از ۴۱۳ تن انواع کالاهای اساسی تنظیم بازار در این شهرستان توزیع شده است.
محمد علی طالعی افزود: ازین مقدار ۱۵۲ تن شکر، ۹۱ تن برنج، ۶۶تن گوشت مرغ، ۳۹ تن گوشت گوساله، ۸تن گوشت گوسفند و ۵۷ تن میوه (مجموع ماه اسفند ۹۷ و فروردین ۹۸) بوده که از طریق واحد های صنفی معتمد توزیع شده است.
وی این سهمیه را براساس سرانه جمعیت در شهرستان های استان یزد عنوان کرد و افزود: اقلام تنظیم بازار از طریق پیامک ، سایت ها و فضای مجازی، همراه با نوع کالا و محل توزیع به شهروندان بافقی اعلام می شود و بازرسان اداره صمت نیز بر توزیع آن نظارت دارند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۷
برچسب ها:

You cannot copy content of this page