بی انصافی است که ندیده چوب حراج بر زحمات دیگران بزنیم

دسته: مقالات , ورزشی
۸ دیدگاه
یکشنبه - 29 اردیبهشت 1398

«یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا کَثیراً مِنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَ لا تَجَسَّسُوا وَ لا یَغْتَبْ بَعْضُکُمْ بَعْضاً أَ یُحِبُّ أَحَدُکُمْ أَنْ یَأْکُلَ لَحْمَ أَخیهِ مَیْتاً فَکَرِهْتُمُوهُ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَحیم».

اى کسانى که ایمان آورده‌‏اید! از بسیارى از گمان‌ها بپرهیزید، چرا که بعضى از گمان‌ها گناه است و هرگز (در کار دیگران) تجسّس نکنید و هیچ‌یک از شما دیگرى را غیبت نکند، آیا کسى از شما دوست دارد کهگوشت برادر مرده خود را بخورد؟! (به یقین) همه شما از این امر کراهت دارید تقواى الهى پیشه کنید که خداوند توبه‌‏پذیر و مهربان است.
آیه ۱۲ سوره حجرات

👌به قول خیلی از بزرگان ما که همیشه می‌گفتند انتقادی درست می باشد که سازنده باشد.

🔺از معارفه سمیه ایزدیان تقریبا سه ماهی میگذرد و تا یک فرد سکان یک اداره را در دست گیرد زمان بر است.

در یکی از سایت های سطح شهرستان مطلبی دیدم که واقعا شوکه شدم.

🔺چگونه یک وجدان اگاه می‌تواند به همین راحتی یک نفر را این زیر سوال ببرد.

تا کجا و کی باید بی انصاف و ناآگاه باشیم یا خودمان را به ندانم بزنیم.یا برای بالا بردن دیگران بخواهیم یک نفر را…….

🔺هر کسی حتی بالاترین مقام کشوری هم در هر پستی کم و کاستی های دارد و این دلیل بر آن نمی‌شود که آن مدیر،مدیریتش ضعیف است.

هیچ موفقیتی یک شبه نبوده است.و یک دست صدا ندارد باید همه دست به دست هم بدهند تا ورزش شهرستان پویا و فعال شود.

🔸جالب است نوشته اند کسی را باید می‌گذاشتند که در حد و اندازه آقای xباشد مگر حد و اندازه و توانایی های هر کسی را ما مشخص می کنیم.؟ زیادی خودمان را دست بالا میگیریم!

👌باید افتخار کنیم یک خانم بومی مسئولیت یک اداره که بالای ۳۵ رشته ورزشی است را بر عهده گرفته است . فقط از دور خوب هستیم و اگر این مسئولیت را به ما بدهند هیچ کداممان قبول نمی‌کنیم.

مدیریت ۳۵ رشته ورزشی واقعا کار سخت و طاقت فرسایی میباشد و منتقدینی که انتقاد می‌کنند اگر دلسوز هستند و قصد تخریب ندارند بهترین راهکار را نشان دهند.

مطمئن باشید هرکسی هم بر روی این کرسی نشینید قرار نیس در طی چند ماه معجزه کند.

از پیگیری‌های زمین چمن ورزشگاه تختی توسط خانم ایزدیان آگاه هستم و مشاهده کردم که چگونه مصرانه می‌خواهند بهترین ها برای شهرستان باشد.

از پیگیری و جلساتی که با باشگاه آهن داشتند از جلساتی که با روسای هیئت های ورزشی داشتند و پیگیر مشکلات هیئت ها بودند.همه اینا را به وضوح دیدم.

اگر همه کارهایی که انجام می‌دهد در بوق و کرنا میگفتند هیچ کسی به خود اجازه نمی‌داد چنین مطلبی به زبان بیاورد. و قلم از بیان چنین انتقادهایی باز می‌ماند.

🔺این که روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نیروی فلات مرکزی بوده است و این ارگان همه نیروهای مامورش رو به محلی اصلی خود باز گرداننده و خبرهای اداره کم رنگ تر شده است دلیلی نمی‌شود که بگوییم ورزش بافق رها شده است!!

🔺این بی انصافی است که ندیده چوب حراج بر زحمات دیگران بزنیم.

چه خوب است اگر نوشته ای بر روی صفحات می‌نویسیم درست، منطقی و از روی آگاهی باشد.

ملیحه تقی زاده


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ورزش دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 - 9:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر همه برگشتن به فلات مرکزی چرا خانم .ع در فرمانداری هنوز برنگشته به محل ماموریتش؟؟؟

مظفر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 - 1:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب چون … بیشتر خوش می گذره

متشخص این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 - 3:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خبرنگاری یا اختلال شخصیت

با راه اندازی شبکه های مجازی و دنیای جدید اطلاع رسانی؛ فیک نیوزها و فیک ریپورتر ها هم زیاد شدند، اما بسیاری از مطالب هیچ بار اخلاقی و خبری و فنی جز هوچی گری و افزایش بازدید ندارد در برخی صفحات به عینه می بینیم که
فرد به شدت دنبال یک رفتار هیجانی است که می خواهد با تمام وجود حالت برون گرایانه ای از خود به نمایش بگذارد. این افراد غالبا در زندگی شخصی و خانوادگی؛ منزوی بوده و حتی در محیط کار به شدت مطرود هستند اما “اختلال شخصیت نمایشی”سبب می شود که روح نا ارام فرد دائم در حال نوسان بوده و تلاش کند وی را از انزوای درونی و محیطی بیرون آورده و به سمت فضاهای مجازی و جاهایی که شخصیت اصلی انها چندان شناخته شده نیست سوق دهد؛ جان مطلب در این گونه موارد اینچنین است که بر خلاف افراد دارای صاحب سبک و اصول کاری در نوشتار حرفه ای؛ معمولا افراد دچار این نوع اختلال اگر بدون درمان وارد حوزه ی خبر و رسانه شوند؛ دچار گرایشات متضاد می شوند و شخصیت کوتوله ی سیاسی آنها سبب می شود که بخواهند با تمجید یا تکذیب و تکفیر افراد مهم خود را مطرح کنند و به همین خاطر به راحتی تغییر پوزیشن داده و له یا علیه افراد موضع می گیرند. برای اینکه در تشخیص وزانت یک خبر و یک صفحه دچار اشتباه نشویم می بایست در گام نخست ؛شخصیت راقم اعم از حقیقی و یا حقوقی را بشناسیم. هرچه شناخت ما قوی تر شود؛ گام نخست را بهتر برداشته ایم.

در گام بعدی میزان رغبت شبکه های رسمی و بخصوص سایت های تخصصی به آرای نویسنده می باشد؛ معمولا افراد دچار اختلال شخصیت نمایشی توانایی تمرکز دقیق بر مباحث تخصصی را ندارند و هرچه هم طوطی وار عبارات و کلمات بیگانه و … را به کار بگیرند؛ اما در نهایت جز یک تحلیل سطحی چیزی ارایه نمی دهند. متاسفانه اگر بر این رفتار معیوب و نیازمند درمان نوعی سادیسم و لذت از تخریب سایرین سوار شود؛ که معمولا خود را به شکل قلمی مملو از تمسخر افراد معین نشان می دهد؛ در این شرایط ما با یک بیمار دچار سندرم عصبی مواجه ایم و نه یک خبرنگار و پژوهشگر. به هر روی فاصله بسیار است از قلم شریف تا قلم نحیف اگر چشم ها خوب ببینند.

محمد.پ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 - 5:19 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باید به این فرزند شهید افتخار کرد و پشتیبان این عزیز باشیم

شمس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 - 7:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به نکات خوبی اشاره شد باید حمایتها از اداره ورزش مثل سابق ادامه داشته باشه ضمنا انعکاس اخبار مهمه

مریم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 - 10:17 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. خود خانم نویسنده تا چند ماه پیش یکی از منتقدان اصلی ریاست کنونی اداره ورزش و جوانان بود. این کجا و آن کجا….

بانوی ایرانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 2 خرداد 1398 - 9:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

منم برم دست به قلم شوم

محمد رضا رضایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 26 خرداد 1398 - 11:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امروز بطور اتفاقی این مطلب را دیدم واز خبری که باعث شده سرکار خانم تقی زاده چنین مطلبی را بنویسند اطلاعی ندارم .امابنظر م خانم ایزدیان بهترین انتخاب برای اداره ورزش وجوانان هستند.مدتی که مسئولیت یکی از هیاتهای ورزشی را به عهده داشتم وایشان سرپرست اداره بودند با ایشان آشناشدم .بنده ایشان را فردی دلسوز .پیگیر وتوانا در مورد مسائل ورزشی میدانم وامیدوارم تمام مسئولین شهر و مردو خوب بافق حامی ایشان باشند بنده به سهم خود از زحمات ایشان تشکر میکنم وبهترینهارابرایشان آرزومیکنم.به امید موفقیت اداره ورزش وجوانان ورزشکار شهر

You cannot copy content of this page