نصب بنر هشدار دهنده جهت حفظ و حراست از اراضی انفال در اراضی ملی موسوم به صحرای دامنه باقرآباد شهرستان بافق

دسته: محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری
یک دیدگاه
یکشنبه - 5 خرداد 1398
نصب بنر هشدار دهنده جهت حفظ و حراست از اراضی انفال در اراضی ملی موسوم به صحرای دامنه باقرآباد شهرستان بافق

رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق از نصب بنر حفاظتي و هشدار دهنده در اراضي ملي موسوم به صحراي دامنه باقرآباد اين شهرستان جهت جلوگيري از نقل و انتقال و ساخت و ساز بدون مجوز قانوني خبر داد.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق از نصب بنر حفاظتی و هشدار دهنده در اراضی ملی موسوم به صحرای دامنه باقرآباد این شهرستان جهت جلوگیری از نقل و انتقال و ساخت و ساز بدون مجوز قانونی خبر داد.

کمال کریمی کریمی تصریح کرد: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و همچنین با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی جامعه نسبت به مالکیت اراضی، جلب مشارکت آنان در امور حفاظت و صیانت از عرصه و اعیان آن، حفظ حقوق بیت المال و انفال و پیگرد قانونی تخریب وتصرف اراضی منابع ملی، بنر هشدار دهنده در اراضی ملی موسوم به صحرای دامنه باقرآباد شهرستان بافق نصب گردید.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق با اشاره به قوانین موجود راجع به تجاوز و تخریب اراضی ملی نیز خاطرنشان کرد: متن بنر از لحاظ حقوقی، اخطار کتبی محسوب و متعاقب تصرف و تخریب عرصه و اعیان آن، از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.
متن این بنر بدین شرح است:
به اطلاع همشهریان عزیز می ساند،
اراضی موسوم به صحرای دامنه باقرآباد تحت مالکیت دولت بوده و در محدوده منابع طبیعی می باشد هر گونه نقل و انتقال و ساخت و ساز بدون مجوز قانونی ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.
اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
Mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 17 خرداد 1398 - 9:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب

You cannot copy content of this page