شکستن طلسمی دیگر در حوزه راه های ارتباطی شهرستان بافق/ محور بافق_نوق به زودی تکمیل می شود

دسته: اخبار ویژه
۴ دیدگاه
سه‌شنبه - 14 خرداد 1398
شکستن طلسمی دیگر در حوزه راه های ارتباطی شهرستان بافق/ محور بافق_نوق به زودی تکمیل می شود

فرماندار بافق از آغاز عملیات تکمیل محور بافق _ نوق در آینده نزدیک خبر داد.

فرماندار بافق از آغاز عملیات تکمیل محور بافق _ نوق در آینده نزدیک خبر داد.

IMG_20190604_221409_826

IMG_20190604_221407_838
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ فرماندار و بخشدار مرکزی بافق به همراه روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای، راه و شهرسازی و همچنین رئیس شورای اسلامی شهرستان به اتفاق جمعی از مسئولان شهرستان رفسنجان و بخش نوق از محور بافق- نوق بازدید کردند.

IMG_20190604_221404_539
فرماندار بافق در حاشیه این بازدید گفت: محور بافق _نوق در حدود ۷۰ کیلومتر است و قسمتی که قبلا در محدوده استان یزد شناخته‌ می شده سالها قبل آسفالت شده و زیرعبور رفته است.
زاده رحمانی افزود: از حدود بیست و پنج کیلومتر باقیمانده این محور در حوزه استان کرمان، در سال گذشته و سال قبل از آن بیش از ۱۸ کیلومتر آن زیرسازی، آسفالت و زیر عبور رفته و حدود شش هزار و ۲۰۰ متر از آن به زیرسازی و آسفالت نیاز دارد که متاسفانه زمان زیادی گذشته و تکمیل نشده است.
وی ادامه داد: با هماهنگی و بررسی های کارشناسی مجدد بین مسئولان شهرستان های رفسنجان و بافق مشخص شد بر خلاف تصور گذشته، حدود ۴ هزار و ۷۰۰ متر از مسیر باقی مانده در محدوده جغرافیایی و حوزه استحفاظی شهرستان بافق است و لذا ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای بافق باید این قسمت را تکمیل و از آن نگهداری کنند.
بالاترین مقام اجرایی بافق به آغاز فرآیند تکمیل این قسمت که در محدوده شهرستان واقع شده در روزهای آینده اشاره و گفت: ان شاالله ما پیگیر می شویم که به زودی پیمانکار در این جاده مستقر و عملیات تکمیل زیرسازی و اجرای آسفالت آن در حد استاندارد یک جاده آسفالت اصلی بین شهری انجام شود.
فرماندار بافق پیرامون ضرورت تکمیل این مسیر نیز خاطرنشان کرد: با تکمیل این محور ضمن رهایی از بشهر بافق از بن بست و تبدیل آن به سه راه مواصلاتی، فاصله آن تا شهرستان‌های انار، شهربابک، سیرجان و بندرعباس حدود ۱۶۰ کیلومتر نزدیک و کوتاهتر می شود.
وی ادامه داد: همچنین این محور، مسیر اهالی بخش نوق از شهرستان رفسنجان و شهرستان های شمال شرقی استان کرمان را به مشهد مقدس تسریع و تسهیل می کند و مراوداتی که بین شهرستان های رفسنجان و بافق به خصوص در حوزه کشاورزی است بهتر و راحت تر صورت می پذیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 خرداد 1398 - 10:33 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تلنگش نشکنه بعد چندین بار طلسمش پیش کش

    سعید افشاری کرمانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 22 خرداد 1398 - 8:21 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    بیگ لایک

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 18 خرداد 1398 - 8:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وخداقوت ازهمت وپشتکار وپیگیری های مستمر جناب مهندس زاده رحمانی فرماندارعزیز نسبت به تکمیل جاده بافق به نوق ورهایی بافق از بن بست تقدیروتشکرمیکنیم درود برفرماندار دلسوز ودوست داشتنی ،مردی که تلاش وپیگیریهایش برای ما بسیارروشن وشفاف بوده وتوسعه وپیشرفت شهررا دربر داشته است وآیندگان هم نسبت به این مهم خود قضاوت خواهند کرد که این بزرگ مرد چه کرده است برای توسعه وآبادانی بافق درود ودستمریزاد

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 18 خرداد 1398 - 11:19 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب