فرماندار بافق:احداث مجتمع فرهنگی و هنری بافق از سر گرفته می شود

دسته: با هنرمندان , فرهنگی، هنری، مذهبی
یک دیدگاه
دوشنبه - 27 خرداد 1398
احداث مجتمع فرهنگی و هنری بافق از سر گرفته می شود

فرماندار بافق در نشست با اعضای انجمن هنرهای نمایشی شهرستان از تکمیل ساختمان فرهنگ سرا و همچنین شروع مجدد احداث مجتمع فرهنگی و هنری جهت استفاده هنرمندان در آینده نزدیک خبر داد.

IMG_20190617_154914_044IMG_20190617_154911_405
فرماندار بافق در نشست با اعضای انجمن هنرهای نمایشی شهرستان از تکمیل ساختمان فرهنگ سرا و همچنین شروع مجدد احداث مجتمع فرهنگی و هنری جهت استفاده هنرمندان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح روز یکشنبه فرماندار بافق با حضور در انجمن نمایش شهرستان پای صحبت هنرمندان و مسئولان گروه های این عرصه هنری نشست.
این جلسه با حضور نائب رییس شورای اسلامی شهر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای انجمن هنرهای نمایشی به منظور برنامه ریزی جهت برگزاری اولین جشنواره تئاتر شهرستانی در استان یزد در بافق، تشکیل شد.
در ابتدای این جلسه قانعی رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان از حمایت های فرماندار از گروه های نمایش بافق قدردانی و ابراز داشت: انجمن هنرهای نمایشی از سال ۱۳۷۲ کار خود را آغاز کرده و زاده رحمانی اولین فرمانداری است که تاکنون تا این میزان از گروه های هنری به ویژه هنرهای نمایشی حمایت نموده است.
در ادامه این جلسه ارجمند رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق گفت: امسال با حضور پیشکسوتان و اعضای جدید انجمن نمایش تحولات خوبی صورت گرفته که نمونه آن قرار است با همکاری گروه های نمایشی در اوایل شهریورماه برای اولین بار در استان یزد جشنواره تئاتر شهرستانی در بافق برگزار شود.
زاده رحمانی فرماندار بافق نیز در پایان این نشست با بیان اینکه شروع مجدد احداث مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد از سر گرفته می شود و ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری در جهت برگزاری جشنواره تئاتر در شهرستان، تصریح کرد: یکی از مسائلی که انجمن های هنری شهرستان همواره با آن مواجه بودن کمبود فضای فیزیکی جهت فعالیت هنری بود که در سال ۹۶ خانه اعتمادی های بافق با عنوان فرهنگ سرا خریداری و بازسازی شده و پیگیر هستیم تا با همت و محوریت شهرداری تکمیل و به انجمن های فرهنگی و هنری تحویل داده شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 28 خرداد 1398 - 9:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من یک سئوا ل دارم چقدر این انجمنهای فرهنگی هنری تونسته جوانان و نوجوانان را از کارهای خلاف و پاتوق نشینی و مواد مخدر و …. دور کنه که همش تو بافق مجتمع می زنیم اقای ایکس برای کاسبی خودش سالون میزنه با کمک ارگانهای مختلف و ….

You cannot copy content of this page