فرماندار شهرستان بافق تاکید کرد:لزوم مهارت آموزی نوجوانان و جوانان در تابستان

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 5 تیر 1398
لزوم مهارت آموزی نوجوانان و جوانان در تابستان

فرماندار شهرستان بافق بر لزوم مهارت آموزی نوجوانان و جوانان در تابستان و اوقات فراغت تاکید کرد.

IMG_20190626_000356_479IMG_20190626_000353_429IMG_20190626_000349_678IMG_20190626_000347_150

فرماندار شهرستان بافق بر لزوم مهارت آموزی نوجوانان و جوانان در تابستان و اوقات فراغت تاکید کرد.

محمد زاده رحمانی در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سالجاری با اشاره به اینکه به توانمندی دانش آموزان و دانشجویان توجه ویژه شود گفت:با این روند می توان خروجی و اثربخشی مناسبی را رقم زد.

وی افزود:متاسفانه در حوزه آموزش و پرورش و رشته علوم انسانی دچار مشکل و عدم توجه به این رشته هستیم.

فرماندار شهرستان بافق با اشاره به اینکه توجه دانش اموزان بافق به سمت تحصیل در هنرستان است عنوان کرد: درست است که نرخ بیکاری در بافق به حداقل رسیده اما برای تربیت تحصیلگران جامعه نیازمند معلمین و فرهنگیان می باشیم.

زاده رحمانی همچنین با بیان اینکه آمار دانش آموزان در رشته علوم انسانی در بافق پایین است،تصریح کرد: تلاش شده تا سهیمه بافق در دانشگاه فرهنگیان افزایش یابد اما با این روند جایگاه توسط دیگر شهرستانها اشغال می شود.

وی با اشاره به جایگاه ارزشمند آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: برخی از شهرستانهای استان علاقمندی ویژه ای به قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارند و اثربخشی این توجه را می توان در خروجی دانشگاهها لمس کرد.

فرماندار بافق با اشاره به اینکه استخدام ها از سمت مدرک گرایی به سوی مهارت گرایی پیش می رود عنوان کرد: بافق براساس پیشرفت و سوق دادن در جهت توسعه کارخانجات و احداث حلقه زنجیر فولاد به نیروهای مهارت گرا نیازمند است.

زاده رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم نشاط و پویایی در جامعه از عملکرد شهرداری، شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق و اداره ورزش و جوانان که نقش بسزایی در این خصوص ایفا می کنند، تقدیر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۵
برچسب ها:

You cannot copy content of this page