پایگاه خبری توانیر تفاهم نامه امروز فرماندار و شهردار بافق را به نام مهریز سند زد!!!

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 1 مرداد 1398
Untitled
 پایگاه خبری توانیر تفاهم نامه امروز فرماندار و شهردار بافق را به نام مهریز سند زد!!!
خبر درج شده در این پایگاه خبری عینا منتشر می شود:
با انعقاد تفاهم نامه میان شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با فرمانداری شهرداری مهریز ، طرح بهسازی شبکه روشنایی چندین روستا با اعتباری بالغ بر۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اجرا می شود.
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مهندس آرش نواب در آیین امضا تفاهم نامه همکاری با فرماندار و شهردار مهریز برای اجرای مشارکتی طرح بهسازی روشنایی دو بلوار اصلی این شهرستان، گفت: طرح بهبود روشنایی حدفاصل بلوار وحشی بافقی تا میدان شهدا و حدفاصل میدان معلم تا میدان فاطمیه بلوار انقلاب در برنامه بهسازی قرار می گیرد.

وی اظهار کرد: مسیر ۲۰۰۰ متری شبکه روشنایی این دو معبر شریانی بافق با بهره گیری از ۱۵۰ دستگاه چراغ ال ای دی جایگزین چراغ های ۲۵۰ وات بخار سدیم آن می شود.

وی به برآورد هزینه اجرای پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اشاره داشت و گفت: تعیین مشخصات فنی، نوع روشنایی، نحوه اجرا  و تهیه دستورکار طرح از سوی شرکت توزیع برق استان انجام  شده و بزودی با مشارکت طرفین قراداد به مرحله اجرا خواهد رسید.

مهندس نواب با بیان اینکه در اجرای این طرح های روستایی، زیبایی ظاهری لحاظ شده است، اظهار داشت: بهره گیری از چراغ های فوق کم مصرف، توجه ویژه به موضوع تلفات و یکنواختی نور در شب مدنظر قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد کاهش تصادفات شبانه در مسیرهای پر تردد را یادآور شد و خاطرنشان کرد: بهینه سازی و تامین روشنایی مطلوب معابر برای افزایش امنیت مردم در دستورکار شرکت توزیع نیروی برق قرار دارد.

کد خبر : ۹۰۲۴۱
تاریخ : سه شنبه ، ٠١ مرداد ١٣٩٨ ١١:١٧
تعداد بازدید : ١٢
فرستنده خبر : حسن غفوریان


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰۹
برچسب ها:

You cannot copy content of this page