سه پروژه شهرداری بافق به مناسبت هفته دولت افتتاح شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 4 شهریور 1398
سه پروژه شهرداری بافق به مناسبت هفته دولت افتتاح شد

سه پروژه شهرداری بافق با صرف اعتبار 23 میلیارد ریال در سومین روز از هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به بهره برداری رسید.

سه پروژه شهرداری بافق با صرف اعتبار ۲۳ میلیارد ریال در سومین روز از هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به بهره برداری رسید.

شهرداربافق با گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت در خصوص مشخصات پروژه ها گفت: فاز دوم پارک کوثر شامل محوطه سازی، ساخت سرویس بهداشتی، تکمیل فضای سبز و محوطه ها ، تهیه و نصب آلاچیق، تکمیل مبلمان و ساخت زمین بازی های ساحلی با هزینه ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال یکی از مهمترین پروژه های شهرداری بود که به مناسبت هفته دولت افتتاح شد.

وی اضافه شدن مکان های ورزشی به پارک های شهرداری بافق را از نقاط قوت آن دانست و تصریح کرد: خوشبختانه علاوه بر استقبال خوب شهروندان از فضاهای پارکی تازه تاسیس، تیم های ورزشی، NGO ها نیز از فضاهای ساخته شده استفاده می کنند.

سیدعلی نوروززاده مرمت و بازآفرینی میدان تاریخی خان را از دیگر پروژه های افتتاح شده عنوان کرد و افزود: کچکاری رواقها، ساخت دروازه ورودی از سمت امام زاده عبدالله (ع) ، مرمت آجرکاری رواق ها، اصلاح کف سازی، جداره سازی و کاهگل کاری رواقها از عمده عملیات این پروژه می باشد که با اعتبار ۲ میلیارد ریال اجرایی شده است.

وی افتتاح خط لوله انتقال آب فضای سبز شهری از چاه شماره ۴ تا مخزن ذخیره را یاد آورشد و تصریح کرد: طول این خط ۵ کیلومتر است که با هزینه ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات شهرداری بافق اجرا شده است.

گفتنی است در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری علاوه بر آقای صادقیان معاون امورعمرانی استانداری یزد، مدیرکل امور روستایی، مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری، فرماندار بافق و تنی چند از مردم و مسئولان شهرستان نیز حضور داشتند.

IMG_20190826_203643IMG_20190826_203633IMG_20190826_203630


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳۳
برچسب ها:

You cannot copy content of this page