انتصاب ناهید مظفری به عنوان رئیس هیات تنیس روی میز شهرستان بافق

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
یکشنبه - 7 مهر 1398
انتصاب ناهید مظفری به عنوان رئیس هیات تنیس روی میز شهرستان بافق

به پیشنهاد سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق و طی حکمی از سوی رئیس هیات تنیس روی میز استان یزد ناهید مظفری به عنوان رئیس هیات تنیس روی میز منصوب شد.

به پیشنهاد سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق و طی حکمی از سوی رئیس هیات تنیس روی میز استان یزد ناهید مظفری به عنوان رئیس هیات تنیس روی میز منصوب شد.
ظهر امروز رئیس هیات تنیس روی میز استان یزد در جلسه ای که با حضور سرپرست اداره ورزش و جوانان و اعضای هیات تشکیل شد با تقدیر از زحمات رییس سابق هیات تنیس که در راستای ایجاد تحول های چشمگیر و بنیادین،فعالیت های مطلوب، توسعه و تامین زیر ساخت های لازم ورزش تنیس روی میز همکاری زیادی داشته است، ناهید مظفری را به عنوان رئیس هیات معرفی کرد.

عباس یزدانی در این جلسه حضور زنان در مدیریت ورزش را رمز موفقیت توسعه پایدار دانست و تصریح کرد: معتقدیم نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین منابع است و قطعا بکارگیری بیشتر زنان در پست‌های مدیریتی به طور مستقیم و غیرمستقیم بر توسعه ورزش اثر گذار است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق نیز در این نشست با اشاره به اینکه رئیس هیات سابق یکی از بهترین و موثرترین روسای هیات ورزشی در رابطه با پویایی ورزش تنیس روی میز بوده است افزود: امیدواریم با شناختی که از رییس جدید داریم ورزش تنیس روی میز آینده درخشانی را پیش رو داشته باشد.

ایزدیان با اشاره به این نکته که جذب علاقه مندان در این رشته ساختار اداری تنیس روی میز را احیا و شکوفا نموده و این مهم با همت همه عزیزان صورت گرفته است عنوان کرد:تربیت مربیان و داوران، برگزاری منظم مسابقات و لیگ‌های استانی و کشوری فعال سازی ورزش تنیس روی میز در نقاط مختلف شهرستان‌ و …. از دیگر اقداماتی انجام شده است.

گفتنی است:رحمان مظفری رئیس سابق هیات تنیس روی میز شهرستان بافق به دلیل ماموریت کاری در تهران از ادامه فعالیت در این رشته ورزشی انصراف داد.

IMG_20190929_155105IMG_20190929_155102IMG_20190929_155100IMG_20190929_155058


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
برای خودم ورزش میکنم نه برای پله شدن دیگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 8 مهر 1398 - 9:29 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رمز موفقیت توسعه پایدار در ورزش را میتونید ارتباطش رو با حضور بانوان در ورزش بگین چی میشه

You cannot copy content of this page