رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق: قبل از کوهنوردی سفیر صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست باشیم / برگزاری جلسه معرفی رؤسای کارگروه های هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بافق

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
یکشنبه - 7 مهر 1398
قبل از کوهنوردی سفیر صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست باشیم / برگزاری جلسه معرفی رؤسای کارگروه های هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بافق

سمیه ایزدیان در جلسه معرفی رؤسای کارگروه های هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بافق گفت: قبل از کوهنورد خوب بودن باید یک سفیر خوب در راستای صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست باشیم.

IMG_20190929_190917IMG_20190929_190914IMG_20190929_190909IMG_20190929_190907

سمیه ایزدیان در جلسه معرفی رؤسای کارگروه های هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بافق گفت: قبل از کوهنورد خوب بودن باید یک سفیر خوب در راستای صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست باشیم.

جلسه معرفی کارگروه های هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بافق با حضور رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق شب گذشته در این اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بافق؛ جلسه معرفی ۱۸ کارگروه به همراه دبیر و خزانه دار هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بافق با حضور سمیه ایزدیان رییس اداره ورزش و جوانان این شهرستان شب گذشته در محل این اداره برگزار شد.

ایزدیان با اشاره به خلاصه ای از تاریخچه ورزش کوهنوردی در ایران، گفت: این رشته ورزشی با وجود استعدادهای ارزنده خیلی سریع پله های ترقی را طی کرده و حتی عنوان جهانی نیز توسط ورزشکاران کشورمان به ثبت رسیده است.
ایزدیان افزود: قبل از کوهنورد خوب بودن باید یک سفیر خوب در راستای صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست باشیم و علاوه بر کوهنوردی تمام تلاش خود را جهت معرفی میراث فرهنگی، گردشگری و جذب توریست به کار بگیریم.
وی همچنین با تبریک پیشاپیش هفته تربیت بدنی بیان کرد: لازم است به این مناسبت برنامه های پربار و مناسبی توسط هیئت کوهنوردی در سطح شهرستان برگزار شود.

در ادامه روح الله تفکری رییس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بافق هدف ایجاد کارگروه را توجه و همیاری به گسترش کمی و کیفی ورزش کوهنوردی عنوان کرد و گفت: برای رسیدن به این اهداف، مواردی به مثابه برنامه کاری تعیین شده است که مهمترین آنها شامل سازماندهی علاقمندان به ورزش کوهنوردی، حمایت و توسعه و تعلیم فرهنگ این ورزش در بین علاقمندان، برپایی و اجرای دوره های آموزشی تئوری و عملی، ارتقای سطح آگاهی زیست محیطی و حفظ و حراست از بستر های زیست بوم مناطق کوهستانی و طبیعت، گسترش و ارتقای فرهنگ کوهنوردی، برنامه ریزی در مدیریت و سازماندهی برنامه های کوهنوردی و طبیعت گردی، برنامه ریزی جهت اجرای ورزش های کوهنوردی چون صعود قلل، سنگنوردی، کوهپیمایی، راهپیمایی، کویر نوردی، طبیعت گردی، غارنوردی، دوچرخه سواری و دیگر رشته های ورزشی مرتبط با کوهستان و سایر برنامه ها می باشد.

در پایان احکام روسای کارگروه ها به همراه شاخه گلی اهدا و عباس غلامی به عنوان دبیر هیئت و حمید زمانی خزانه دار هیئت معرفی شدند. اسامی ذیل بعنوان روسای کارگروه هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بافق معرفی و از آنها خواستار انتخاب زیر مجموعه شد.

ناهید مظفری: مسئول کارگروه بانوان
میترا برزگری: مسئول کارگروه روابط عمومی و فرهنگی
دکترمحمدرضا آیت اللهی: مسئول پزشکی کوهستان
کاظم خواجه ای: مسئول پیشکسوتان
محمدرضا تفکری: مسئول فنی
علیرضا خادمیان: مسئول کویرنوردی
عباس فتاحی: مسئول صعودهای ورزشی
محمد قاسمی: مسئول کوهپیمایی
محمدرضا رضایی: مسئول آموزش و پژوهش
علیرضا رضایی: مسئول غارنوردی
علیرضا نارگانی: مسئول محیط زیست کوهستان
ابراهیم حسنی نژاد: مسئول دوچرخه کوهستان
حسن فتاحی: مسئول دو کوهستان
علی زعیم زاده: مسئول کوهپیمایی و طبیعت گردی
جواد پوراسماعیلی: مسئول مالی و تدارکات
ماشاالله شمس الدینی: مسئول استعدادیابی
مرتضی حسن زاده: مسئول همگانی
محمد خان: مسئول امداد ونجات


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 7 مهر 1398 - 7:20 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب خبر پر و‌ پیمونی
نه روح الله این حرفها را بلده بزنه نه خانم ایزدیان
دست از این بازیگریتون بردارین خواهشا

برای خودم ورزش میکنم نه برای پله شدن دیگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 7 مهر 1398 - 7:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هیچ وقت از مسابقه غواصی در لجن چیزی شنیده اید در این مسابقه شرکت کنندگان باید مسیری گل آلود را در یک لجن بدبو و متعفن غواصی کنند و یا شاید شنیده باشید در کشور انگلستان یک حلقه پنیر را از تپه ای با شیب تند می غلطانند و شرکت کنندگان باید برای گرفتن این حلقه پنیر با هم رقابت کنند در این رقابت همه ساله دست و پاهای زیادی می شکند و جراحات زیادی بوجود می اید اما اگر بتوانید آن پنیر را بقاپید علاوه بر جایزه نقدی مشهور نیز خواهید شد این است حکایت …

علی جواهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 7 مهر 1398 - 9:55 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با آرزوی موفقیت برای کارگروه های هیئت کوه نوردی که همگی از خوب های این رشته ی ورزشی هستند ولی میشد از استعداد سرشار بعضی دوستان دیگه هم استفاده کرد ، نمونه بارز ش اقای سید منصور میرهدایی که از اوجوبه های این رشته ی مفرح هستند

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 8 مهر 1398 - 2:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام انتخاب بسیار خوب و به جایی انجام شده ان شاالله همه گام خوبی در ورزش کوهنوردی بردارند

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 8 مهر 1398 - 11:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باریکلا اقا روح الله

کوهنورد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 11 مهر 1398 - 8:28 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمتمخاطب(برای خودم ورزش میکنم…)چه راحت همه چی رو بهم ربط میدید شما در لاک خود بمانید احسنت_من هم کوهنوردم و انتخاب برای کارگروه ها نشدم ولی توهین نمیکنم چون افراد شایسته ای انتخاب شدند

You cannot copy content of this page