پیام رئیس اداره بهزیستی شهرستان بافق به مناسبت ۳۰ سپتامبر(۸مهر)روز جهانی ناشنوایان و ۱ اکتبر(۹مهر) روز جهانی تکریم منزلت سالمندان

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 7 مهر 1398

سکوت و سکوت ، همه آن صدایی است که شما ناشنوایان با خود حمل می کنید و صدایی بر نمی آورید و باز هم تلاش می کنید. ناشنوایی شما درد نیست نعمت است.چراکه صداقت و راستی که شاید آرزوی فریاد آن را دارید در ضربان حیاتتان می تپد و شما می شنوید، نه با حس شنوائیتان، بلکه با تمام وجودتان.
هدف از این نامگذاری ، ارتقای فرهنگ ارتباط با ناشنوایان و دانسته هایی از زبان اشاره و آگاهی عموم مردم با مشکلاتی است که این قشر با آن روبه رو هستند لذا بهزیستی بر صراط انجام وظایف خود بر ارائه هر چه بهتر خدمات ثابت قدم می باشد.
و اما…
سالمندی دوره کمال، پرباری و بلندای زندگی هر انسانی است. جایی از زندگی که می‌توان انسانی را دید که امروز با تکیه بر خردمندی و تجارب گذشته به فردا می‌نگرد.
سالمندان گنجینه‌های ارزشمند خانواده و جامعه بوده و تکریم منزلت و مقام این عزیزان برگرفته از فرهنگ غنی تکامل انسانی و مورد تاکید دین مبین اسلام است.
روز جهانی سالمندان فرصت مغتنمی خواهد بود تا تمام ملل دنیا همزمان، با طراحی و تدوین تمهیدات و سیاست‌گذاری‌های اصولی موجبات تأمین، حفظ و ارتقاء سلامت جسمانی و روانی_اجتماعی سالمندان را فراهم سازند.
بهزیستی بنا بر وظایف ذاتی و قانونی خود تلاش می‌کند از طریق هم‌افزایی ظرفیت‌های بالقوه موجود و با همکاری سازمان‌های غیردولتی فعال در حوزه سالمندی، وضعیت رفاه سالمندان و درنهایت شاخص‌های زندگی این عزیزان را ارتقاء بخشد.
در پایان با آرزوی سلامتی و موفقیت شما بزرگواران از درگاه خداوند متعال،این ایام را خدمتتان عرض تبریک دارم.

محسن خوشگذران
رئیس اداره بهزیستی شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page