دانشگاه و محیط های علمی و فرهنگی بر هر چیز دیگر ارجحیت دارد

دسته: اخبار ویژه
۳ دیدگاه
دوشنبه - 8 مهر 1398
دانشگاه و محیط های علمی و فرهنگی بر هر چیز دیگر ارجحیت دارد

زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق در گفتگوی اختصاصی با "بافق فردا" در خصوص شایعه واگذاری فضای دانشگاه آزاد اسلامی بافق برای ایجاد مرکز آموزشی ناجا اعلام داشت: در یک مقطع زمانی که دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برای پرداخت حقوق کارکنان خود مشکل داشت و از طرفی برخی از ساختمان های آن خالی و بلااستفاده بود و اجاره این بخش می توانست مشکلات مالی این واحد را برطرف کند، این بحث مطرح و مقرر شد در صورت امکان فضاهای خالی از فضاهای در حال استفاده جداسازی و در اختیار ناجا قرار گیرد که با بررسی همه جانبه ای که صورت گرفت این امر منتفی شد.

زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق در گفتگوی اختصاصی با “بافق فردا” در خصوص شایعه واگذاری فضای دانشگاه آزاد اسلامی بافق برای ایجاد مرکز آموزشی ناجا اعلام داشت: در یک مقطع زمانی که دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برای پرداخت حقوق کارکنان خود مشکل داشت و از طرفی برخی از ساختمان های آن خالی و بلااستفاده بود و اجاره این بخش می توانست مشکلات مالی این واحد را برطرف کند، این بحث مطرح و مقرر شد در صورت امکان فضاهای خالی از فضاهای در حال استفاده جداسازی و در اختیار ناجا قرار گیرد که با بررسی همه جانبه ای که صورت گرفت این امر منتفی شد.

وی افزود: استاندار و به تبعیت از ایشان، مسئولین شهرستان برای دانشگاه و مراکز علمی و فرهنگی ارزش فوق العاده ای قائلند و در حال حاضر نیز احداث مرکز آموزشی ناجا در یک سایت ۷۳ هکتاری در حال انجام است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
حاجی فدائیه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 9 مهر 1398 - 12:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

۷۳هکتار…. کم نیست؟

حاجی فدائیه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 9 مهر 1398 - 12:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پادگان که احداث بشه هزینه اش بانظامه یاسنگ اهن. بهرتقدیرواجب ترازپادگان اونم۷۳هکتاربهترنیست بفکربیمارستان تامین اجتماعی یاتجهیزولی عصربشه.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 9 مهر 1398 - 1:16 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پادگان که بشه برای اقای یاو… و امثال او در بازنشستگی نیز شغل ایجاد خواهد شد….

You cannot copy content of this page