همزمان با هفته گردشگری انجام شد:تقدیر فرماندار بافق از رییس اداره میراث فرهنگی + تصاویر

دسته: محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری , میراث فرهنگی
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 9 مهر 1398
تقدیر فرماندار بافق از رییس اداره میراث فرهنگی + تصاویر

زاده رحمانی فرماندار بافق به مناسبت هفته گردشگری از خدمات لیلی رنجبر رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تجلیل نمود.

زاده رحمانی فرماندار بافق به مناسبت هفته گردشگری از خدمات لیلی رنجبر رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ فرماندار بافق به همراه مشاور خود در امور بانوان همزمان با هفته گردشگری از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بازدید کرد.

محمد زاده رحمانی در این بازدید ضمن دیدار با رییس و کارکنان این اداره با اهدای لوح تقدیری از زحمات و تلاش های “لیلی رنجبر” در راستای توسعه صنعت گردشگری شهرستان تجلیل نمود و وی را از مدیران موفق ادارات بافق عنوان کرد.

فرماندار بافق همچنین در ادامه این برنامه از موزه وحشی بافقی به عنوان یکی از اماکنی که مورد توجه گردشگران شهرستان می باشد و به تازگی بهسازی و مرمت شده است بازدید کرد.

IMG_20191001_153852IMG_20191001_153840


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 30 مهر 1398 - 4:00 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخداقوت وتشکراز فرماندارعزیزشهرمان که ازمدیران دلسوزوپرتلاش شهرستان به هرطریق ممکن تقدیروتشکربعمل می آورند که این امرباعث دلگرمی هرچه بیشتر مسوولین میگردد .هرچند که سرکارخانم رنجبر بدون تقدیر وتشکرهم فردی بسیارفعال بوده وفعالیت خودرا بنحواحسن انجام میدهد و برای توسعه وپیشرفت شهر ازهیچ تلاش وکوششی دریغ نمیکند وی فردی متعهد ودلسوزبوده که زحمات بی شاِِئبه ی وی برهیچکس پوشیده نیست ازخداوند منان برای ایشان وبرای فرماندارعزیزمان آرزوی موفقیت داریم .سلامتی وتندرستی وموفقیت بیش ازپیش این بزرگواران آرزوی ماست موفق وپیروزباشید انشاالله

You cannot copy content of this page