اعتراض به اصرار

دسته: اخبار ویژه , دانشگاه
بدون دیدگاه
جمعه - 19 مهر 1398
اعتراض به اصرار

کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بافق با تهیه و امضاء طومار در اصرار برخی مسئولین به واگذاری قسمت هایی از فضا و امکانات آموزشی دانشگاه به نیروی انتظامی اعتراض کردند. به گزارش خبرنگار آنا از بافق: کارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بافق در اعتراض به پافشاری برخی از مسئولین و مدیران دولتی نسبت به واگذاری امکانات و فضاهای آموزشی این مرکز علمی به پادگان آموزشی نیروی انتظامی با نوشتن و تایید طومار مخالفت نمودند.

IMG_20191011_190328IMG_20191011_190325
کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بافق با تهیه و امضاء طومار در اصرار برخی مسئولین به واگذاری قسمت هایی از فضا و امکانات آموزشی دانشگاه به نیروی انتظامی اعتراض کردند.
به گزارش خبرنگار آنا از بافق: کارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بافق در اعتراض به پافشاری برخی از مسئولین و مدیران دولتی نسبت به واگذاری امکانات و فضاهای آموزشی این مرکز علمی به پادگان آموزشی نیروی انتظامی با نوشتن و تایید طومار مخالفت نمودند.
در این طومار تاکید شده است:

بر این اعتقاد و باور هستیم که ایجاد مرکز آموزشی نیروی انتظامی نه تنها به نفع و مصلحت مردم بافق می باشد بلکه نقش مهمی در توسعه و گسترش امکانات شهری نیز دارد ولیکن هیچ تناسب و سنخیتی وجود ندارد که مرکز آموزش نظامی در در جوارِ دانشگاه و یا در داخل بزرگترین مجموعه ی علمی و فرهنگی بافق با سابقه بیش از ربع قرن ایجاد شود و یا حتی بخشی از دانشگاه آزاد اسلامی به نیروی انتظامی اجاره داده شود.

گفتنی است: دو هفته قبل پس از حرکت اعتراضی کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی بافق و حضور در دفتر امام جمعه بافق و اطمینان امام جمعه و فرماندار بافق از عدم واگذاری دانشگاه به نیروی انتظامی باز هم محمد رضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در نشست کارگروه مطالبات مردمی از مسئولین شهرستان خواسته است در زمینه واگذاری بخشی از ساختمانها و فضاهای موردنیاز با مدیران دانشگاه آزاد اسلامی رایزنی با هدف اخذ موافقت نمایند.
این در حالیست که دانشگاه آزاد اسلامی بافق فضا و مکانی برای اجاره دادن ندارد و گفته می شود تاکنون نیروی انتظامی درخواستی را در رابطه با این موضوع به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ارسال ننموده است و به دلایل حقوقی و منطقه ای انجام چنین کاری دور از ذهن می باشد که بتوان با فشار افکار عمومی و یا در غیاب رسانه ها بتوان مستحداثی را از یک ارگان غیردولتی دریافت نمود و در اختیار بخش نظامی قرار داد تا بلکه از این رهگذر به اهداف انتخاباتی نزدیک شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳۹
برچسب ها:

You cannot copy content of this page