حکم جلب مدیر عامل اسبق شرکت سنگ آهن بافق صادر و بزودی دستگیر می شود

دسته: اخبار ویژه
۱۲ دیدگاه
چهارشنبه - 8 آبان 1398

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، این روزها خبرهایی مبنی بر انتصاب مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی فولاد و رئیس سابق هیئت مدیره سنگ آهن مرکزی بافق به عنوان مدیرعامل سنگ آهن بافق در محافل مختلف شنیده شده است.

انتشار این خبر سبب شده که افراد مختلفی به اظهار نظر در این رابطه بپردازند، مطالب ضد و نقیضی که قبول آن نیاز به تاییدیه از سوی مراجع رسمی دارد.

با توجه به اینکه بسیاری از مباحث مطرح شده از سوی افراد مختلف مرتبط با پرونده‌های مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی فولاد در دادسرا است، در این رابطه خبرنگار تسنیم از دادستان کل استان موضوع را جویا شد.

محمدرضا حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم مبنی بر آخرین وضعیت پرونده‌های مربوط به مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی فولاد و رئیس سابق هیئت مدیره سنگ آهن مرکزی بافق که شایعاتی مبنی بر انتصاب مجددش به مدیر عامل سنگ آهن بافق شنیده شده است، اظهار داشت: نامبرده ۲پرونده مفتوح در دادسرای یزد دارد و در یکی از این پرونده‌ها علیرغم ابلاغ کتبی و تلفنی حاضر نگردیده و لذا برگ جلب وی صادر شده و به زودی جلب و تفهیم اتهام خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد در ارتباط با اطلاعات تکمیلی بیان کرد: اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

با توجه به تاکید صریح دادستان یزد مبنی بر اینکه این شخص پرونده باز در دادسرای یزد دارد و به زودی دستگیر می‌شود، به نظر می‌رسد انتصاب وی به عنوان مدیرعامل سنگ آهن بافق در صورتی که رخ دهد، موضوعی است که نه تنها به نفع استان و بافق نیست بلکه حاشیه‌های بسیار زیادی هم به دنبال دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸۶۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 8 آبان 1398 - 4:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هنوز کسی به محکمه نرفته سایت بافق فردا واسه خودش حکم صادر کرده و با پیشگویی و گمانه زنی ها بفکر منافع استان و شهر افتاده!

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 8 آبان 1398 - 4:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

زشته از شما که خوشحالی کنی برای بازداشت همشهریت البته این خبر برای ما طرفداری حاجی جواد خوشحال کنندست چون اینجوری خیالمون راحته زورتون نرسیده افتادین به تخریب و داره میاد حاجی جواد

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 8 آبان 1398 - 4:58 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از عوامل سایت پیشگو (بافق فردا) خواهشمند هستیم اگر میتوانند در خصوص چاهگز اقدام کنند تا مشخص شود بلاخره معدن چاهگز به بافق تعلق دارد یا بهاباد!؟

ببینیم سایت بافق فردا جراتش را دارد به طور مستقیم اعلام کند چون معدن چاهگز در نقشه جغرافیایی بافق است متعلق به بافق است و حتی اسماََ به بهاباد تعلق ندارد؟
یا بلعکس !!؟

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 10 آبان 1398 - 10:37 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ان شا الله به پرونده این آقا زودتر رسیدگی شود و پاسخگو باشد واین آخرین باری باشد که افرادی مثل این در سنگ آهن مدیر عامل شوند و باعث این همه ضرر و زیان برای بافق باشند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 11 آبان 1398 - 6:51 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دوست عزیز از شما که بچه بافقی بعید این مطالب را بزنید هر چند که این آقا کار اشتباه کرده باشه بچه بافقی هسته .

    همکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 آبان 1398 - 7:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    بچه بافقی باید هر کاری دلش خواست بکنه و به شهر ضربه بزنه که بچه بافقیه؟ باید رانت بازی و فامیل بازی راه بیندازه که بچه بافقیه؟

    بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 آبان 1398 - 10:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    اولا این اقا بچه بافق نیست و بچه باقر آباد است ،بچه بافقی اصیل میخواهی دکتر یار احمدی است که در این چند ماه کوتاه که مدیر عامل بود باعث افتخار و سر افرازی برای بافقیها شد و نامش ماندگار در تاریخ بافق شد، یک فرد باسواد و متخصص و از همه مهمتر مومن و مسلمان ،در ضمن قانون برای همه مساوی است و برای بعضیها استثناه قائل نشده که بتوانند خلاف کنند و باعث بدبختی یک شهر شوند.

رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 آبان 1398 - 3:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
از سایت بافق فردا که بالعکس بعضی از سایت ها جرات نوشتن این مور خبر ها را داره واقعا ممنونم
هرچند گاهی این سایت هم کوتاهی هایی داشته

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 آبان 1398 - 7:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر بچه بافقی هست که باشه وقتی طرف یه کار اشتباهی میکنه باید پاسخگوی اعمالش باشه . حالا چون بچه بافقیه هر کار دلش خواست بکنه . راستی این بچه بافقی چیش به ما رسیده غیر از اینکه برا هفت پشتش از جیب من و امثال تو مال و اموال برای خودش و خانوادش جمع کرده …

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 22 آبان 1398 - 9:26 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدایش حاج اقا عسکری خدمت بزرگی به بافق کرد طرح گنداله و اب و فاضلاب و کمک های جهت تجهیز بیمارستان ولی عصر و….و همه مردم شریف بافق این را بخوبی میدانند نبایستی زحمت های این بنده خدا را در امر ابادانی شهر بافق نادیده گرفت

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 19 اردیبهشت 1399 - 11:56 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام این آقا یک شب از معلم ورزش مدیرحراست شدمیلیاردر شد

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 19 تیر 1399 - 7:03 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسه دیگه عزیزان

You cannot copy content of this page