رئیس هیات امناء آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق:جلب اعتماد مردم موجب افزایش نذورات شد

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
پنج‌شنبه - 9 آبان 1398
جلب اعتماد مردم موجب افزایش نذورات شد

رئیس هیات امناء آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق گفت:جلب اعتماد مردم موجب افزایش نذورات شده است.

رئیس هیات امناء آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق گفت:جلب اعتماد مردم موجب افزایش نذورات شده است.

سید سعید حسینی در مراسم گردهمایی اعضای هیات امناء بقاع متبرکه استان یزد ضمن خیرمقدم به مدعوین و تبریک دهه وقف اظهار داشت: از بدو شروع کار با مسائل و مشکلاتی از جمله عدم اعتماد مردم نسبت به آستان مقدس و بی نظمی در امورات روبرو شدیم.

وی افزود: داده ها و مطالبات مردم جمع آوری و برای جلب اعتماد مردم و پاسخگویی به خواسته ها و اینکه مردم اطمینان پیدا کنند نذورات در مرکز استان هزینه نمی شود مراسم غبارروبی با مشارکت بسیار خوب انجام شد.

حسینی با اشاره به اینکه شمارش نذورات در جمع مردم انجام و صورتجلسه نیز تنظیم می شد تصریح کرد:مبالغ جمع آوری شده پس از هر بار مراسم غبارروبی از طریق سایت های خبری شهرستان به سمع و نظر مردم می رسید.

وی با اشاره به اینکه علیرغم تورم نذورات ۴۰ درصد نسبت به گذشته افزایش یافته است عنوان کرد:برای ساماندهی بقعه متبرکه همگام با طرح جامع فعالیت را آغاز کردیم.

حسینی با اشاره به گزارش عملکردی از فعالیت های صورت گرفته اعم از ساماندهی پله های ورودی، ساخت سرویس بهداشتی، مرمت و بازسازی پشت بام، ساماندهی سیستم برق، جداسازی برق امامزاده از بازار،جمع آوری کولرها، اجرای فاز ۲ صحن جواد الائمه، ساماندهی مغازه، اجرای رواق و حسینیه، نورپردازی گلدسته،ساخت موزه، پیگیری جمع آوری اموال و دارایی، ساماندهی اجازه موقوفات و… گفت:منزل مسکونی بعد از ۱۳ سال که هیچ گونه اجاره وقفی پرداخت نمی کرد به موقوفات آستان بازگشت.

حسینی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر جوانگرایی و تحکیم کانون خانواده بیان کرد:آستان مقدس در راستای توجه به استفاده از ظرفیت نیروی جوان ارتباط خوبی با دانشگاهها برقرار کرده و قاریان و موذن جوان نیز پرورش داده است.

وی در پایان به حضور مشاور خانواده در ۱۰ شب محرم اشاره کرده و یادآور شد: هیات امناء بدون هیچ چشمداشتی همراه و همدل توانست کارهای موثری را برای توسعه آستان انجام دهد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
جعفری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 آبان 1398 - 9:25 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقای حسینی خوب است دقیقا بگن چه جوری نذورات ۴۰ درصد افرایش داشته؟؟؟؟ایشون مبلغ نذورات داخل ضریح را با تشکیل کنفرانس خبری به همه دنیا اعلام می کنن ولی اینکه چقدرش را به یزد می فرستن و بقیش کجا مصرف میشه سکوت محض میکنن!!!چرا؟ مگر مردم فقط برای دادن پول محرمن و بس؟اینا اعتماد مردم را کم کرده نه زیاد .آقای حسینی چه نسبت فامیلی با مدیر کل اوقاف یزد دارن که اینقدر آزادن؟چرا برای امور فرهنگی امامزاده از آخوندهای کوهبنان وزرند قبلا استفاده می کردن ؟مگر روحانیون بافقی قابل نبودن؟

You cannot copy content of this page