بافق شهر پایلوت دوچرخه سواری

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
پنج‌شنبه - 9 آبان 1398
بافق شهر  پایلوت دوچرخه سواری

شهردار بافق گفت: با توجه به پتانسیلها و اقدامات صورت گرفته در حوزه گردشگری و حمل و نقل پاک شهر بافق به عنوان پایلوت ایجاد شبکه بهم پیوسته انتخاب و معرفی شد

شهردار بافق گفت: با توجه به پتانسیلها و اقدامات صورت گرفته در حوزه گردشگری و حمل و نقل پاک شهر بافق به عنوان پایلوت ایجاد شبکه بهم پیوسته انتخاب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری،سید علی نوروززاده گفت:طی جلسه ای که با مدیر کل دفتر فنی استانداری برگزار گردید مقرر شد شهرداری بافق نسبت به تکمیل طرح شبکه تا یکماه آینده اقدام نماید.
وی با اشاره به رویکرد شهرداری مبنی بر توسعه فرهنگ دوچرخه سواری و انسان محوری، افزود: توسعه مسیرهای امن تردد دوچرخه، ضمن ایجاد خطوط حمل و نقل پاک در شهر، باعث ایجاد تحرک و شادابی است که محصول آن قطعا جامعه ای سالم تر خواهد بود.
شهردار بافق فراهم ساختن زیرساخت امن و راحت برای تردد علاقمندان به استفاده از دوچرخه جهت انجام امور روزمره و نیز ورزش را از مهم ترین اهداف این طرح عنوان کرد.
در این جلسه محمدی رئیس شورای اسلامی شهر ، اهمیت تلاش در خصوص ارتقا فرهنگ دوچرخه سواری و توجه به حمل و نقل پاک یادآور شد.
زاده رحمانی فرماندار بافق نیز به اقدامات انجام شده از سوی ارگانهای مختلف از جمله شهرداری اشاره کرد و افزود: خوشبختانه اقدامات خوبی تا کنون در این رابطه انجام شده و پتانسیلهای موجود باعث تقویت این اقدام مثبت خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 10 آبان 1398 - 1:00 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خانم ها هم میتوانند از این شادابی بهره ببرند؟

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 10 آبان 1398 - 2:17 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام.
دورشکه جهت ایاب و ذهاب بگذارید.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 10 آبان 1398 - 7:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

البته این کار زمانی درسته که خانم ها رو هم جزو جامعه بدونین و اجازه دوچرخه سواری بهشون بدین بنده خودم متاهل هستم و دوست دارم با همسرم دوچرخه سواری کنم ولی دریغ از سطح تفکر یه عده خاص که باید تو بلوارهای تاریک و غیر ایمن برای سلامتیمون ورزش کنیم کاش این کار کلی باشه و بعدا اعلام نکنن به غیر از بانوان فعلا که انسان محوری مطرح شده و قطعا خانم ها و آقایان به یک اندازه باید سهم ببرن چقدر زیبا میشه فرهنگشو از بافق جا بندازیم

You cannot copy content of this page