دبیرستان آیت الله شیخ محمدتقی بافقی دارای زمین چمن مصنوعی می شود

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه‌شنبه - 14 آبان 1398

پیش از امروز ظهر فرماندار بافق به همراه مدیر آموزش و پرورش شهرستان از دبیرستان دوره اول آیت الله شیخ محمدتقی بافقی بازدید کرد.
در ابتدای این بازدید که به دعوت انجمن اولیاء و مربیان این دبیرستان صورت پذیرفت، محمد قائمی مدیر و اعضای انجمن اولیا و مربیان مدرسه در خصوص فعالیت های انجام گرفته ، مشکلات ، نیازها و لزوم بازسازی ، مرمت و تجهیز دبیرستان مطالبی را بیان نمودند.
محمد رضا قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش بافق نیز ضمن قدردانی از مساعدت های فرماندار بافق در امر تعلیم و تربیت و با اشاره به قدمت این مدرسه که به نام مرد زهد و تقوا و جهاد آیت الله  شیخ محمدتقی بافقی مزین می باشد ؛ خاطر نشان کرد: توجه به این مدرسه قدیمی به جهت حفظ آن ضروری می باشد و آموزش و پرورش هم در این زمینه همراهی خواهد نمود و با مذاکره و رایزنی هایی که انجام شده چنانچه آماده سازی و تسطیح زمین صورت بگیرد ؛ چمن مصنوعی توسط اداره کل نوسازی استان نصب خواهد شد .
در ادامه محمد زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق ضمن تشکر از تلاشهای صورت گرفته گفت: حمایت از آموزش و پرورش و مدارس بافق در اولویتهای کاری بنده قرار دارد و تا کنون نیز با رایزنی های انجام شده با مسؤلین استانی و شهرستانی اقدامات خوبی صورت پذیرفته است.
وی با تاکید بر لزوم ایجاد زیرساختهای آموزشی، فرهنگی و ورزشی برای دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی، در خصوص آماده سازی زمین چمن مصنوعی و اهدا کتب کمک آموزشی قول مساعد داد.
لازم به ذکر است در پایان این نشست فرماندار بافق از بخشهای مختلف این مدرسه بازدید نمود.

photo_۲۰۱۹-۱۱-۰۵_۱۴-۱۸-۲۸ (۲)

photo_۲۰۱۹-۱۱-۰۵_۱۴-۱۸-۱۶

photo_2019-11-05_15-21-00

photo_۲۰۱۹-۱۱-۰۵_۱۴-۱۸-۲۰

photo_2019-11-05_15-41-49


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۲۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 آبان 1398 - 5:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
امید خدا
ای کاش زمان داده بودن برای این همکاری، به هر حال منتظر عملی شدن این قول هستیم .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 16 آبان 1398 - 5:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای بافق فردا التماس میکنم پیگیری کنین برای فوتبال شبکه ورزش من چه گناهی کردم بافق به دنیا اومدم که مردمش که مسئولش که شهرش که همه گلابین حقشون و میخورن هیچکی ادم حسابمون نمیکنه کل استان میگره ولی بافق نه

You cannot copy content of this page