مسولان در نحوه واگذاری مجدد معدن کوشک دقت کنند

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
شنبه - 30 آذر 1398
مسولان در نحوه واگذاری مجدد معدن کوشک دقت کنند

در پی درج مطلب نشریه" بافق فردا" با عنوان معدن کوشک بافق به مزایده می رود نکاتی جهت یادآوری مسئولین و هوشیاری مردم بزرگوار شهرستان ذکر میشود.

در پی درج مطلب نشریه” بافق فردا” با عنوان معدن کوشک بافق به مزایده می رود نکاتی جهت یادآوری مسئولین و هوشیاری مردم بزرگوار شهرستان ذکر میشود.

با توجه به اینکه در مورد نحوه واگذاری این معدن یک بار اشتباه صورت گرفت و صدمات جبران ناپذیری به شهرستان وارد شد صلاحیت مزایده گران به طور دقیق مورد برسی قرار گرفته و صلاحیت بهره بردار فعلی به دلایلی که درذیل ذکر میگردد مورد پذیرش قرار نگیرد.

۱:زیر پا گذاشتن وعدم اجرا مفاد صورتجلسات شورای تامین.

۲:عدم پرداخت حق وحقوق شهرستان، عوارض آلایندگی،جرائم زیست محیطی وخسارت به منابع ملی
۳:عدم پایبندی به وعدهای داده شده به مسئولین شهرستان ازجمله وعده ساخت مدرسه در محله مظفریه
۴:نارضایتی عمومی شهرستان مخصوصا قشر کارگر و روستاهای اطراف معدن همچنین تولیدکنندگان و دامداران.

لذا با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی برعدم خام فروشی و درآمد سالانه ۳۰۰میلیاردی این معدن و همچنین افق روشن این معدن به لحاظ ذخیره ۱۶ میلیون تنی آشکار و شناسایی شده و همچنین حدود۱۰ میلیون تن ذخیره پنهان که کارشناسان زمین شناسی با مطالعه برروی برداشتهای کارشناسان روسی درسال ۱۳۵۳تخمین میزنند یکی ازشروط پذیرش صلاحیت مزایده گرجدیدرا ساخت کارخانه تغلیط باحداقل مصرف آب و بهره وری بالا وهمچنین ساخت کارخانه فرآوری لحاظ گرددکه جهت تحقق چنین خواسته ای و جلوگیری از نفوذ صاحبان ثروت و قدرت،ورود و مداخله مستقیم امام جمعه محترم، فرماندار محترم و مخصوصا نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر و شهرستان قطعا مثمرثمرخواهد بود.

به امیدشکوفایی و آبادانی شهرستان با جسارت و اقتدار مسئولین در جهت حذف مسببان وسواستفاده کنندگان از منابع شهرستان که امیدوسربلندی مردم رابه همراه خواهدداشت.

میرمحمدی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 آذر 1398 - 3:28 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش مافیای قدرت دستشان از منطقه کوتا شود آقای…حتی صلاحیت شرکت در مزایده را هم ندارد

امیر محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 آذر 1398 - 5:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هیچ کس به فکر کارگر معدن کوشک نیست بعضی افرادفقط دنبال تسویه حساب های شخصی هستن به داد کارگر برسید تا….خدا به دادتون نرسیده

بنده خدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 1 دی 1398 - 3:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این آقای میرمحمدی که این مطلب رو نوشته خودش مخل کار و فعالیت معدنه. هرچند این نظر رو نشر نمیکنید ولی حساب شما بماند برای روز قیامت

مردم دارالشجاعه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 2 دی 1398 - 1:03 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. چرا نگفتین ۷۰۰تا نیرو بایک کارخانه والان ۳۵۰تا نیرو با دو کارخانه و۵برابر تولید. چرا نگفتین شورا ها رااخراج کردند. چرا نگفتین شورا کوشک رادزد کردند. وشکایت بیجا کردند. چرا نگفتین از سال ۹۳تا بحال ۲۵ نفر اخراج کردند که ۳نفر از انها شورا کارگری بودند. چرا ۶تا با زنشسته در پست های کلیدی باشند ودستور اخراج بدهند. چرا مصرف اب باید اینقدر بالا باشد. چون کارخانه جدید از کارخانه ای ۴۰سال پیش کپی شده است. چرا مشهد کارگران حذف شده. چرا تخریب محیط زیست. وووو….. اینها به نظر شما تسویه حساب شخصیه.

حامی عدالت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 2 دی 1398 - 11:37 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بیایید . در راستای آبادانی شهرمان ونجات کارگران زجر کشیده معدن کوشک از آقای مهندس صباغیان ومسئولین شهرمان که جلوی این ظلم ایستادگی کرده اند حمایت کنیم .تا در این راه موفق شوند.چرا که موفقی آنها موفقیت وسربلندی شهرمان است.به امید روزی که شادی یک بار دیگر به خانه های کارگران معدن کوشک باز گردد

شهروند بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 3 دی 1398 - 9:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شما مردم بافق باید توجه داشته باشید .که تمام معادنی که در اطراف شهرمان قرار دارد جزعی از سرمایه های این شهر واستان است .ومامردم بافق به واسته ی این معادن در معرض بیماری های خاص و اشعه که ناشی از آتشباری های مکرر صورت میگیرد قرار داریم.پس چرا باید اجازه دهیم یک بیگانه سرمایه شهرمان را مفت از دستمان بگیرند وببرند.اکنون که مردانی در این شهر پیدا شده اند که میخواهند از حقمان دفاع کنند .پشتشان را خالی نکنید .خداوند خیر این دنیا وآخرت را به نمایده کوشا وزحمت کش شهرمان جناب آقای مهندس صباغیان .وشورای شهرمان وفرماندارتوانمند شهرمان عنایت بفرماید.

You cannot copy content of this page