مسئولین هنرمندان بافق را حمایت کنند

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
2 دیدگاه
شنبه - 3 نوامبر 2012

ویژه برنامه ای به مناسبت اعیاد قربان و غدیر از سوی گروه هنری رسالت شهرستان بافق در سالن اداره ارشاد بافق در حال برگزاری است و برای اطلاع از کم و کیف این برنامه  گفتگویی با مسئولین این گروه هنری ترتیب دادیم.

 سیدکاظم عباس زاده در گفتگو با بافق فردا گفت: این مراسم برای هفتمین سال متوالی با نام «عید تا عید» از عید سعید قربان تا غدیر از سوی گروه هنری رسالت در سالن اداره ارشادبافق برگزار می شود.

مسئول گروه هنری رسالت ادامه داد: در این مراسم ویژه برنامه هایی چون تئاتر، مسابقه زوج های جوان و سایر موارد را داریم.

وی به استقبال خوب مردم بویژه جوانان و نوجوانان از این مراسم  و همچنین علاقه مندی مردم به هنر تئاتر اشاره کرد و افزود: سالن نمایش چندانی در شهرستان بافق نداریم و مسئولین باید برای این مهم برنامه ریزی کنند.

 این عضو شواری شهر بافق، همچنین در توصیه ای از مسئولین خواست تا هنرمندان بافق را به هر شکل ممکن حمایت کنند.

عباس زاده، در انتها از همکاری خوب کریمی رئیس اداره ارشادبافق درخصوص هماهنگی های لازم برای اختصاص سالن و دیگر مساعدتها به این گروه هنری تقدیر کرد.

شایان ذکر  است این مراسم تا 17 آبان ماه در سالن ارشاد بافق برگزار می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 3 نوامبر 2012 - 10:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عباس زاده شتر با بارش بردن فردا که کسی در این شهرستان نماند، دیگر می خواهی برای اجنه برنامه اجرا کنید. چند بار با نماینده مجلس هماهنگ کردید تا در جهت پیگیری وگرفتن حق وحقوق مسائل اخیر شهرستان به همراه دیگر اعضای شورای شهر به تهران بروید.

دلداده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 8 نوامبر 2012 - 11:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عباس زاده فکر نکنم یه ربع ساعت هم برا نمایشنامه هاش وقت گذاشته باشد اخه دونفر که باهم مچ باشن میتونن بهتر از این ادای نقش کنند اونوقت اسم خودشو گذاشته نویسنده تا کی میخواید برا خندوندن ملت از اصطلاحات نا زیبا استفاده کنید.