محمدرضا صباغیان:واگذاری چاه گز به ذوب آهن اصفهان صحت ندارد و پس از پیگیری خبر مذکور اصلاح گردید

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
سه‌شنبه - 1 بهمن 1398
واگذاری چاه گز به ذوب آهن اصفهان صحت ندارد و پس از پیگیری خبر مذکور اصلاح گردید

محمد رضا صباغیان؛ نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی در رابطه با انتشار خبر واگذاری معدن سنگ آهن چاه گز به شرکت ذوب آهن اصفهان در برخی از سایت ها ضمن اشاره به عدم صحت اینگونه مطالب گفت: در ایام انتخابات بعضاً مطالبی از سوی برخی افراد با اهداف خاص و به اشکال مختلف در کانال ها و سایتهای خبری منتشر می شود که موضوعات مطرح شده صحت ندارد.

محمد رضا صباغیان؛ نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی در رابطه با انتشار خبر واگذاری معدن سنگ آهن چاه گز به شرکت ذوب آهن اصفهان در برخی از سایت ها ضمن اشاره به عدم صحت اینگونه مطالب گفت: در ایام انتخابات بعضاً مطالبی از سوی برخی افراد با اهداف خاص و به اشکال مختلف در کانال ها و سایتهای خبری منتشر می شود که موضوعات مطرح شده صحت ندارد

وی با اشاره به پیگیری های اخیر در دیدار با وزیر رفاه و رئیس سازمان ایمیدرو که در روز گذشته انجام شده است افزود: به دستور رئیس سازمان ایمیدرو ضمن تذکر به فرد مصاحبه کننده موضوع خبر نیز اصلاح گردید.

وی افزود: برخی سایت ها در بحبوبه اعتصابات سال۹۳ هم اخبار ضد و نقیضی را از وضعیت شرکت سنگ آهن مرکزی و شهرستان بافق منتشر می کرد که صحت و دقت لازم را نداشت.

صباغیان با بیان اینکه در یکی دو روز گذشته موضوع واگذاری سنگ آهن چاه گز به ذوب آهن اصفهان را از طریق معاون وزیر صمت و روسای سازمان ایمیدرو و شرکت تهیه و تولید به جد دنبال می نموده است خاطرنشان کرد: هرگونه واگذاری آنومالیهای منطقه به استانهای دیگر علیرغم نیاز معادن و صنایع جوار معدنی با عکس العمل جدی و منفی مردم روبرو خواهد شد.

وی تصریح کرد: با دستور آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و موافقت سه وزیر صمت؛ اقتصاد و کار و رفاه اجتماعی؛ استخراج از معادن می بایست در اولویت اول برای تامین و هزینه خوراک صنایع و معادن منطقه باشد.

نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: پیش از این با دستور معاون اول رئیس جمهور به وزرای معادن و کار و رفاه اجتماعی و رئیس صندوق بازنشستگی فولاد کشور اولویت تامین خوراک برای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و منطقه از طریق معادن اطراف مورد تاکید قرار گرفته است.

در پایان صباغیان با تاکید بر لزوم دقت و انتشار اخبار صحیح از کانالهای مختلف به منظور جلوگیری از برهم زدن امنیت و آرامش مردم منطقه که متاسفانه این روزها بصورت هدفمند در بعضی شبکه ها انجام می شود اظهار داشت: اولویت پیگیری ایجاد صنایع جوار معدنی برای منطقه و تامین خوراک اولیه برای شرکت سنگ آهن مرکزی و نیازهای منطقه از خطوط قرمز مردم و مسئولین می باشد و به هیچ وجه اجازه داده نخواهد شد با وجود نیاز منطقه به جای دیگری واگذار شود و تمام پیگیری ها و اقدامات در راستای آرامش جامعه و امنیت شغلی کارگران انجام خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 بهمن 1398 - 10:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و درود
خداراشکر که حداقل چهارسالی یک بار انتخابات هست که همه ی اتفاقات هدفمند بشه و …….
و نماینده دوره ی جاری مجلس را هم در محفل های خانگی ببینیم و از کارهای باارزششون با خبر بشیم.

عجبا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 9:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوباره همه شدند ناجی بافق .دوباره وعده و شعار قدیمی ها گل گفتند عطر ان است که ببوید نه انکه عطار بگوید.کارنامه اقایان مثل اسمان شهرهای بزرگ تمممممیز است.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 11:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاء الله مثل قضیه بنزین نباشه که اول شایع کردن تا عکس العمل مردم را ببیند بعدش هم گرون کردن و نماینده ها و حتی برخی مسئولین رده بالا هم خبر نداشتن میخوان گرون کنند.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 بهمن 1398 - 10:34 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان شما را بخدا قسم پیگیر خوراک شرکت سنگ آهن و آینده بافق باشید.دست مردم بافق به دامان شما و شوراست.

You cannot copy content of this page