انتقاد رییس شورای اسلامی شهرستان بافق از افسار گسیختگی افراد معلوم الحال در شبکه های اجتماعی

دسته: اخبار ویژه
۲ دیدگاه
سه‌شنبه - 8 بهمن 1398
انتقاد رییس شورای اسلامی شهرستان بافق از افسار گسیختگی افراد معلوم الحال در شبکه های اجتماعی

رییس شورای اسلامی شهرستان بافق خواستار ممانعت مسوولین امر از خواسته نامشروع برخی در سطح شهر شد.

رییس شورای اسلامی شهرستان بافق خواستار ممانعت مسوولین امر از خواسته نامشروع برخی در سطح شهر شد.

محمد رنجبر در نشست خبری مشترک مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _بافق روند پرداخت دو درصد عوارض عمران و آبادانی را مطلوب عنوان کرد و اظهار داشت: برخی افراد که از حرفه خبرنگاری،سواد و شخصیت آن بی اطلاع هستند در فضاهای مجازی به عنوان خبرنگار و مطالبه گر به ارائه نظر می پردازند.

محمد رنجبر بیان کرد: در حال حاضر باج گیری با تشکیل گروه و کانال در شبکه های احتماعی به روش مدرن انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه برخی از مواقع مسائلی در این گروهها مطرح می شود که نه تنها موجب پیشرفت شهر بافق نمی شود بلکه موجب دلسردی مسوول نیز شده بیان کرد:این افراد شناخته شده صرفا بخاطر منافع شخصی نامشروع و خواسته فراتر از قانون اقدام به چنین کاری می کنند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق با اشاره به اینکه مسیولین امر جلوی این اقدامات را بگیرند تصریح کرد: یک نفر از کف جامعه صرف اینکه خواسته نامشروع او محقق نشده همه را زیر سوال می برد.

رنجبر افزود:ارائه برخی مسائل توسط این افراد جای تعجب دارد چرا که فقط رده های مدیریتی از آن آگاهی دارند و بیان اعداد و رقمی در فضاهای مجازی توسط اشخاص که جایگاه و حرفه ای ندارند برای بنده به عنوان یکی از اعضای شورای اسلامی شهر جای علامت سوال بزرگ است که این اطلاعات توسط چه کسانی به آنها داده می شود

وی با بیان اینکه این افراد در شبکه های مجازی با شعار مثلا مطالبه گری آینده شهر را تباه می کنند خاطر نشان کرد:شاید حرف حق زده شود اما برداشت باطل دارند.

رییس شورای اسلامی شهرستان بافق از مسوولین امر مجددا بررسی و ممانعت از انتشار اخبار کذب را خواستار شد و گفت: افراد گاها توسط کسانی در خارج از شهرستان تغذیه اطلاعاتی می شوند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
حمزه حمزه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 بهمن 1398 - 8:49 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

معلم عزیزم جناب آقای رنجبر
سلام و خدا قوت

تشکر می کنم به خاطر زحمات تان و به خاطر رفتار و منش شایسته تان

چند خواهش…

اولاً خبرنگار حرمت دارد و افرادای که در شبکه های مجازی فعالیت می کنند خبرنگار نیستند. برخی از آنها نظر شخصی خود را بیان می کنند که ممکن است غلط باشد. آنها را خبرنگار خطاب نکنید.

دوماً گفته ها و نظرات ایشان اگر حق است او را به دفتر خود بخوانید و توجیه اش کنید. مردم یک جامعه از مسئولین مدینه فاضله می خواهند و دست یافتن به مدینه فاضله غیر ممکن است. پس با توضیح به افراد و البته شنیدن سخنان ایشان، آنچه صلاح جامعه نیست رخ نخواهد داد.

سوماً اگر حرف ایشان ناحق است و مصداق “تشویش اذهان عمومی” است باز هم ایشان را فرابخوانید و از او بخواهید ادامه ندهد. چرا؟ چون شما معلم هستید و آنها شاگرد شما هستند. مسیر را اشتباه می روند اگر رهنمود شوند به صراط مستقیم باز خواهند گشت. اگر پس از تذکر ادامه داد. با او برخورد جدی کنید. چون فضای مجازی می تواند راه را برای توسعه شهر بافق و کل کشور هموار نماید. آلوده و مشوش کردن این فضا جفا به بافق و کل کشور می باشد.

ارادتمند تمام بافقی ها
یک بافقی به نام حمزه حمزه ای

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 9:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جالبه انتقاد میکنین که چرا انتقادتون میکنن!!!! جواب بدین خب
شما که چند ساله تو شورا هستین از همه چی خبر دارین جواب مردم را بدین

You cannot copy content of this page