فرماندار بافق:رفع مشکل اخذ پروانه ساخت شهرک پردیس

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 15 بهمن 1398
رفع مشکل اخذ پروانه ساخت شهرک پردیس

فرماندار شهرستان بافق از رفع مشکل اخذ پروانه ساخت شهرک پردیس خبر داد

فرماندار شهرستان بافق از رفع مشکل اخذ پروانه ساخت شهرک پردیس خبر داد.

محمد زاده رحمانی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق با اشاره به اینکه مشکلات آب و برق زمین های مسکونی پردیس حل شده عنوان کرد:بیش از ۲ دهه قبل هیات امور اراضی استان این را به شرکت تعاونی مسکن سنگ آهن مرکزی واگذار و حدود یکسال فرصت داشته اند تا کارهای زیرسازی انجام و تحویل داده شود که این کار انجام نگرفته است.

وی افزود:زمین ها از حوزه امور اراضی به حوزه راه و شهرسازی واگذار که اداره کل راه و شهرسازی مخالف این کار بود و با پیگیری بسیار و پیشنهاد الحاق به روستای مبارکه و پس از مصوب و تاییدیه مشکل آب و برق آن حل شد.

وی در پاسخ به اینکه چرا قول جنابعالی در خصوص ساخت کتابخانه ای در خیابان مهدیه عملی نشد تصریح کرد:در انجمن کتابخانه ها موضوع واگذاری زمین در خیابان مهدیه مطرح و رئیس کتابخانه ها و یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بافق پیگیر موضوع شدند.

مسوول سیاسی شهرستان ادامه داد:اداره مسکن و شهرسازی باید زمین پیشنهاد شده را در اختیار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دهد اما به دلیل اینکه نهاد کتابخانه ها دولتی نیست امکان واگذاری وجود ندارد.

فرماندار بافق در رابطه با کامل نبودن چارت سازمانی ادارات نیز خاطر نشان کرد: این مشکل تنها مربوط به شهر بافق نیست.

وی بیان کرد: چارت فرمانداری را خالی کرده ایم و به لیست فرمانداری ها و بخشداری هایی که مجوز استخدام به آن داده اند اضافه شده است.

وی با بیان اینکه در آینده نزدیک طی آگهی اسم فرمانداری بافق و تعداد نیروی کارشناسی در نظر گرفته شده است گفت: با شرکت افراد در آزمون جذب خواهند شد.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان بافق در خصوص افزایش قیمت و مشکل مسکن جوانان بیان کرد:برای افزایش عرضه پیگیر هستیم تا اراضی دولتی در حاشیه شهر به محدوده شهر افزوده شود.

وی تصریح کرد:در طرح اقدام ملی مسکن سهمیه جوانان از ۱۰۰ به ۲۲۰ در مرحله اول افزایش یافته است.

او در پاسخ به اینکه با توجه به اینکه در آستانه سال جدید هستیم برای افزایش سهمیه بلیط قطار چه تدبیری اندیشیده شده است گفت: در سال گذشته با پیگیری سهمیه بلیط افزایش یافت اکنون نیز پیگیری برای ایام عید نوروز را آغاز کزده ایم تا مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد و سهمیه اضافه شود.

فرماندار بافق در رابطه با افزایش ساعت کار کتابخانه ها قول مساعدت داد و عنوان کرد: طی صحبت با رئیس کتابخانه های عمومی بافق این موضوع پیگیری می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page