معاون سیاسی اجتماعی امنیتی فرمانداری بافق:تمامی مسوولین شهرستان نگاه مثبتی به مقوله گردشگری دارند

دسته: اخبار ویژه
۵ دیدگاه
سه‌شنبه - 15 بهمن 1398
تمامی مسوولین شهرستان نگاه مثبتی به مقوله گردشگری دارند

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی فرمانداری بافق گفت: تمامی مسوولین شهرستان نگاه مثبتی به مقوله گردشگری دارند.

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی فرمانداری بافق گفت: تمامی مسوولین شهرستان نگاه مثبتی به مقوله گردشگری دارند.

حسن تفکری در نشست خبری فرماندار با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق در پاسخ به فعالیت فرهنگی و اجتماعی معاونت فرمانداری و توجه به بحث گردشگری ضمن تبریک ایام ا.‌.. دهه فجر اظهار داشت: فرمانداری حالت پشتیبان و هماهنگ کننده برای برگزاری فعالیت های فرهنگی و همایش ها در شهرستان دارد.

وی با اشاره به اینکه فرمانداری تنها در برنامه هفته نشاط ورود پیدا کرده است عنوان کرد: این مراسم در پارک آبشار، روستای باقراباد و کوشک به مدت ۵ شب برگزار و از سوی استان به عنوان برنامه نمونه شناخته شد .

تفکری با بیان اینکه در این برنامه از توانمندی فرزندان بافقی استفاده شد تصریح کرد: کلاس های سبک زندگی که شرکت ها در حال برگزاری آن هستند و جای بسی تقدیر دارد از سوی فرمانداری ابلاغ شده است.

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی فرمانداری بافق به برگزاری جشن خرما و جشنواره شتر تک کوهانه اشاره کرد و یاد آور شد: در مباحث ورزشی نیز از ورزشکاران حمایت مالی و معنوی بعمل آمده است.

او همچنین به برگزاری نمایشگاه کتاب با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _بافق اشاره کرد.

تفکری همچنین گریزی به مبحث گردشگری در بافق زد و گفت: با حرکت خوب بخش خصوصی و دولتی در بافق اعتبارات بی سابقه ای برای ترمیم بافت های تاریخی تخصیص داده شده است.

معاون فرماندار با بیان اینکه صنعت گردشگری یک صنعت پاک است خاطر نشان کرد: گردشگر می تواند با توجه به وجود کمپ های گردشگری، معدن و روستاهای هدف گردشگری قطرم شادکام قلعه باقراباد نیاز خود را تامین کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 16 بهمن 1398 - 10:20 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مقدم گردشگران را به شهرمذهبی بافق خوش آمد می گوییم ومهمان نوازی می کنیم ولی از مسئولین محترم تقاضا مندیم گردشگران محترم را جهت ادای احترام به فرهنگ دینی ومذهبی این شهر تذکر داده واهتمام ویژه خود نسبت به رعایت شئون مذهبی را ثابت نمایند.

    محمد رسول این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 17 بهمن 1398 - 12:39 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    عیسی به دین خود موسی بدین خود یادبگیر به اعتقاد دیگران احترام بگذار

      ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 17 بهمن 1398 - 8:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

      شما هرجای دنیا بری باید به قانون اونجا و اون منطقه احترام بگذارید اگر خیلی مردی برو مثلا هند و به گاو توهین کن ببین چی میشه.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 16 بهمن 1398 - 11:12 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پس تشکیل شورای تامین برای گردشگری به چه معنیه؟چرا بجای نظارت اصولی بر گردشگری تاریخ هایی را تصویب نموده اید که ورود گردشگران را به بافق ممنوع کرده اند؟ چرا کمپ ها رو به تعطیلیه و….

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 16 بهمن 1398 - 11:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما واقعیت موجود یعنی حال بد گردشگری و عدم حضور گردشگران در بافق مطرح شده از جانب فعالان کمپها را باور کنیم یا حرفهای شما را؟

You cannot copy content of this page