تمام حفاری ها در بحث فاضلاب شهری تا ۲۰ اسفند ماه جمع آوری می شود

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 29 بهمن 1398

رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با حضور در تصفیه خانه فاضلاب شهری میزان پیشرفت این پروژه را مورد بررسی قرار داد.

نادر محمد باقری مدیر طرح شبکه و تصفیه خانه فاضلاب شهری در گزارشی با بیان اینکه تا پایان سال ۹۷ پیشرفت پروژه ۶۷٫۷ درصد بوده،افزود: اکنون پیشرفت پروژه به ۸۴ درصد رسیده است

وی پیشرفت فیزیکی در سازه های فرآیندی را ۹۷ درصد عنوان کرد و گفت: در ساختمان اداری، تاسیسات و نگهبانی پیشرفت ۹۰ درصد، بلوک گذاری ومحوطه سازی ۱۰ درصد و حصار کشی ۹۷ درصد می باشد

محمدباقری  اظهار داشت: با نصب تجهیزات در نیمه فروردین ماه سال آینده تلاش می کنیم تا  پروژه تصفیه خانه را در خرداد ۹۹ به بهره برداری برسانیم.

رضا فلاح مبارکه ضمن خدا قوت به مدیر طرح شبکه و تصفیه خانه فاضلاب و کارکنان این بخش،در بحث پروژه فاضلاب شهری و جمع آوری حفاری ها در خیابان ها و معابر سطح شهر بیان کرد: در آستانه سال جدید و ایام نوروز و لزوم ایجاد فضای ایمن و امن برای میهمانان نوروزی طی دستوری با هماهنگی شهرداری تمام حفاری ها در بحث فاضلاب شهری تا ۲۰ اسفند ماه جمع آوری می شود تا شهری ایمن برای استقبال از گردشگران نوروزی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه پروژه فاضلاب شهری اکنون سرعت گرفته، پیشرفت فیزیکی طرح تصفیه خانه را  ۸۴ درصد عنوان کرد و افزود:  با یک قطعه آشغالگیر دیگر که ثبت سفارش شده، امیدواریم در خردادماه سال اینده تصفیه خانه را به بهره برداری برسانیم. مدیر عامل شرکت سنگ آهن ادامه داد: مسیر لوله گذاری از تصفیه خانه تا چغارت انجام گرفته و مخازن ذخیره آب آماده است و همزمان با بهره برداری از تصفیه خانه فروش انشعاب را شروع خواهیم کرد که این مهم علاوه برکمک به تامین آب در منطقه کویری بافق برای شرکت سنگ آهن  باعث کمک به داشتن محیطی بهداشتی برای شهرستان می باشد.

photo_2020-02-17_17-36-42-1024x682

photo_2020-02-17_17-37-12-1024x682

photo_2020-02-17_17-36-50-1024x682


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
مصطفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 29 بهمن 1398 - 8:05 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
رضا فلاح مدیر عامل از جنس کارگره …درود بر مدیر عامل ….

You cannot copy content of this page