ترویج فرهنگ پویش بدون برچسب قیمت نخریم

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
چهارشنبه - 7 اسفند 1398
ترویج فرهنگ پویش بدون برچسب قیمت نخریم

رئیس اداره صمت شهرستان بافق گفت: نصب برچسب قیمت به عنوان یکی از مهمترین مطالبات اجتماعی مردم از فعالان اقتصادی در عرضه کالا و خدمات است.

رئیس اداره صمت شهرستان بافق گفت: نصب برچسب قیمت به عنوان یکی از مهمترین مطالبات اجتماعی مردم از فعالان اقتصادی در عرضه کالا و خدمات است.

ولی اله رنجبر با بیان اینکه از جمله پیش نیازهای شکل گیری بازارهای رقابتی در تمام زنجیره تامین و عرضه محصولات است عنوان کرد: صرف نظر از اینکه خدمت گزاران مردم در اداره صمت و اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی بر نصب برچسب قیمت نظارت می نمایند و تامین کنندگان و عرضه کنندگان نیز موظف هستند تا بر اساس قوانین نسبت به درج اطلاعات بر روی محصول اقدام نمایند تقاضامندیم جامعه بزرگ مصرف کننده در شهرستان نیز با توجه کامل به ویژگی های محصول(کیفیت و کمیت ) در کنار قیمت آن و مقایسه با محصولات مشابه دیگر اقدام به انتخاب و خرید نمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
کاسب بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 8 اسفند 1398 - 1:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام_ اقای رنجبر اول یک فکری برای خانم هایی که تو خونه جنس میفروشن بردارند_بازار خراب شده بخاطر اینکه هر کوچه ای میریم پارچه زدن پوشاک و…. و جنس میفروشن

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 8 اسفند 1398 - 8:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.من یک پیشنها دیگر دارم . شما سعی کنید در بازرسی های خود کمال دقت و بی طرفی را انجام دهید همه چیز حل می شود. نه اینکه تا بحال یک بازرسی از اشنایان خود در فلکه امامزاده عبدالله به سمت بلوار امام خمینی تا بحال انجام ندادین و یا اگر انجام دادین هیچ تاثیری در قیمت هایش از نظر گران فروشی نداشته است .

دایی مجید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 8 اسفند 1398 - 10:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی نتونید تنها از عهده لبنیاتی ها بربیاید و هیچ یک برچسب قیمت نصب نکرده اند و جنس را با قیمت روی محصول میفروشند چطور میخواین حریف صنوف دیگر شوید؟!

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 12 اسفند 1398 - 8:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه باندبازی و ناکارامدی در بسیاری از بخش های دولتی و شهرهای کوچک ریشه دوانده و هر فردی با داشتن یه اشنا به پست های حساس شهرستان میرسه
کاش کمی به خودمون بیایم و سعی نکنیم به هر نحو دیده بشیم
قانونمندی؛ انصاف و وحدت رویه رو سرلوحه خودمون قرار بدیم باشد که رستگار شویم