رکورد روپایی روی تردمیل جهان در یزد شکست

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 11 اسفند 1398
رکورد روپایی روی تردمیل جهان در یزد شکست

ورزشکار یزدی موفق به شکستن رکورد روپایی روی تردمیل در حال حرکت جهان و ثبت رکورد جدید با اختلاف بسیار زیاد شد.

ورزشکار یزدی موفق به شکستن رکورد روپایی روی تردمیل در حال حرکت جهان و ثبت رکورد جدید با اختلاف بسیار زیاد شد.
محمدحسین حسینی فهرجی که در طول چند سال گذشته موفق به شکستن چندین رکورد ملی و بین‌المللی در حوزه حرکات نمایشی با توپ شده، در جدیدترین اقدام خود، رکورد روپایی روی تردمیل در حال حرکت جهان را شکست.
با توجه به اینکه روپایی روی تردمیل نسبت به دیگر حرکات نمایشی با توپ از سختی بسیار بیشتری برخوردار است، تاکنون افراد مختلفی اقدام به شکستن رکورد جهانی این حرکت کردند که موفق نشدند.
بر این اساس، بالاترین رکورد جهانی این حرکت جذاب و زیبا، مربوط به یک ایرانی به نام مهدی حب درویش است که توانسته بود این حرکت را شش هزار و ۴۷۹ مرتبه انجام دهد و از سال ۹۳ که این رکورد به ثبت رسیده تاکنون هیچ فردی در جهان موفق به جابجایی آن نشده بود.
با این وجود محمدحسین حسینی فهرجی که از روستای تاریخی فهرج فعالیت خود را شروع کرده، با انجام شش ماه تمرین، موفق به شکستن این رکورد با اختلاف بسیار زیاد شد.
این فوتبالیست یزدی با ثبت رکورد هشت هزار و ۲۱۲ روپایی بر روی تردمیل در جهان، نه تنها رکورد قبلی را به نام خود کرد بلکه با ثبت اختلاف بسیار زیاد رقمی را ثبت کرد که به نظر می رسد شکستن آن کار بسیار سخت و حتی غیرممکن برای بسیاری از ورزشکاران این عرصه به حساب آید.
انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page