یاران ابلیس،کرونا و هنرمندی خدا

دسته: عمومی , مقالات
یک دیدگاه
چهارشنبه - 17 اردیبهشت 1399

unnamed (2)
بعد از ماجرای پدر بزرگوارمان آدم(ع) و خروج ایشان از بهشت به واسطه توطئه‌ای که ابلیس (لعنه‌الله علیه) برای او می‌چیند، خداوند متعال دستور هبوط به زمین را صادر کرد و فرمود: «قُلْنَا اهْبِطُوا بَعْضُکُمْ لِبَعْضٍ عَدُوٌّ وَ لَکُمْ فِی اْلأَرْضِ مُسْتَقَرٌّ وَ مَتاعٌ إِلی حینٍ»(۳۶بقره)، به زمین هبوط کنید که در آنجا بعضی با بعضی دیگر دشمنی می‌کنید! منظری که خداوند در این آیه معرفی می‌کند، میدان جنگ است یعنی خداوند دنیا را به جبهه‌ای تشبیه می‌کند که از همان ابتدا دشمنی ابلیس با خلیفه خدا و دشمنی لشکر باطل با لشکر حق شکل می‌گیرد. ابلیس قسم می‌خورد که بشریت را اغواء و ریشه کن کند، برای این کار در خلال سالیان طولانی برنامه‌ریزی می‌کند و اعوان و انصار جنی و انسی خود را سازماندهی می‌کند. ابلیس لعین به گفته خالق ما و او، عدوٌ مبین است یعنی دشمنی‌اش آشکار است و تا آن زمان که فرصت دارد از عداوتش دست بر نمی‌دارد و با تمام عِدّه و عُدّه و ابزار و روش‌های قدیمی و جدید قصد پیش برد اهداف پلید و غیر انسانی‌اش را دارد. در خلال زمان ابلیس از بین انسان‌ها یارگیری کرده و لشکری بزرگ برپا کرده است. فاسقان یهود و ظالمان نصاری در جبهه ابلیس، اراده و قصد جدی کرده‌اند که نور خدا را خاموش کنند، «یُریدُونَ لِیُطْفِؤُا نُورَ اللّهِ بِأَفْواهِهِمْ»(۸ صفّ) این برنامه آنهاست. آنان در جبهه باطل آنگونه می‌اندیشند و اینگونه عمل می‌کنند. ما چگونه می‌اندیشیم و چگونه رفتار می‌کنیم؟

با تغییر نگرش و فرهنگ و روش زندگی انسان‌ها طی قرون متمادی، ابلیس هم که روزگاری آشکار و بدون نقاب به مبارزه با جبهه حق می‌پرداخت، تصمیم گرفت روش خود را تغییر داده، نقاب زده و با یاورانی جدید و موّجه و مورد پسند انسان، پا در جبهه دنیا بگذارد. شیطان رجیم، بعد از اثرگذاری خود از طریق آئین میترائیسم و فرهنگ کابالا و برداشت حکومتی، نظامی و اقتصادی از مصر باستان و اشاعه فرهنگ فاسد، جن پرستی و ضد خدایی از مکتب یونان؛ تصمیم گرفت بازوان جدید خود به نام فراماسونرها و ایلومینات‌ها را وارد عرصه کند و با ایجاد تشکیلات مخفی به مدیریت پنهانی جهان و جهانیان بپردازد. بازوانی که هر دو از آنِ ابلیسند اما برای دشمنی با جبهه الهی و نور خدا، روش و منش جداگانه‌ای را در پیش می‌گیرند و شیطان، عداوت خود را از طریق این دو بازو در طول ایام دست به دست می‌کند.

هر چند فراماسونری به صورت رسمی در اوایل قرن ۱۸ میلادی در انگلستان بروز کرد اما ریشه آن به جنگ‌های صلیبی و شوالیه‌های معبد در قرن ۱۲ باز می‌گردد، آنجا که سپاه ابلیس (صلیبیون) به بیت المقدس حمله می‌کند و برای ۲۰۰ سال جنگ و کشتار و فساد و آدم‌خواری و هرگونه جنایت دیگر را رقم می‌زند. بعد از مدت‌ها در آغاز قرن ۱۴ میلادی، مدل مدیریت بندگان شیطان در عالم تغییر می‌کند و با صحنه رنسانس و به اصطلاح انقلاب صنعتی، تسلط بر جهان از طریق استیلا بر ابزار تکنولوژی در دستور کار ابلیسیان قرار می‌گیرد. این استراتژی و مسیر را می‌شود با بررسی و تحلیل مدرنیته، پُست مدرنیته و ترانس مدرنیته، از آغاز تاکنون شناخت که شرح آن در این مجال نمی‌گنجد.

ذکر فقط عناوین برنامه‌های ابلیس بر ضد انسانیت توسط این دو جریان شیطانی در طول تاریخ، فهرستی بلند و سیاه خواهد بود. قتل عام و نسل کُشی سرخ پوستان که ساکنان اصلی آمریکا بودند به طرق وحشیانه، انتقام (انقلاب) کبیر فرانسه برای دومین جمهوری فراماسونری در فرانسه، برپایی جنگ جهانی اول و دوم با آن همه پیامدهای منفی انسانی، فرهنگی، اقتصادی و… که همگی قهقهه ابلیس را باعث شد، اشاعه وبا و قحطی ساختگی در سال ۱۲۱۲ شمسی در ایران که منجر به کشته شدن نیمی از جمعیت ایران شد، فرقه سازی وهابیت در عربستان و بهائیت در ایران، تأسیس اسرائیل در مرکز اسلام، نمونه‌هایی از این دست است.

جریان ماسونی و ایلومیناتی از اواخر قرن ۱۹ با ظاهری جدید یعنی صهیونیزم در عرصه جهانی خود را آشکارتر کرد. پروتکل‌های صهیون نوشته شد. لُژهای فراماسونری و ایلومیناتی پشت نقاب یهودیان صهیونیست و مسیحیان صهیونیسم (صهیونیسم مسیحی و اوانجلیست‌ها) و بر اساس پروتکل‌هایشان قصد کردند دنیا را به سمت اهداف آخرالزمانی‌‌شان سوق دهند. برای موضوعات مختلف دنیا، برنامه‌ریزی و سعی کردند که دنیا را در قبضۀ خودشان بگیرند.

امروزه ماسون‌ها در قالب دموکرات‌ها و ایلومینات‌ها در قالب جمهوری‌خواهان در کشور آمریکا قدرت را بین خود تقسیم کرده‌اند. از گذشته دور این دو جریان باطل ضمن اشتراک در فرماندهی (ابلیس) با یکدیگر درگیری و رقابت نیز داشته‌اند و ماجرای انقلابِ به اصطلاح کبیر فرانسه نمونه‌ای از درگیری بین این دو جریان بود که فراماسون‌ها که عموماً با ظاهر روشن فکری و تکنولوژی جلو می‌آیند بر ایلومینات‌ها که بیشتر از طریق نفوذ در بین قشر مذهبی و پوشش دین و مقدسات اهداف خود را پیش می‌برند، غلبه یافته و انتقام سختی گرفتند.

ماسون‌ها و ایلومینات‌ها دو جریان به تمام معنا تروریست هستند که از انواع آن در تبعیت از فرمانده و خدای خود، «لوسیفر» یا همان ابلیس، و پیشبرد اهداف‌شان بهره می‌گیرند. تروریسم انواع متعددی دارد که یک نمونه از آن «تروریسم نظامی» است. روشی که بیشتر از طریق تشکیل و سازماندهی و تجهیز گروه‌های چریکی مثل «القاعده، النصره و داعش» و یا از طریق به کارگیری ارتش‌های خصوصی مثل «بلک واتر»، در قالب کودتاها، گروگان گیری، بمب‌گذاری و اقدامات و خرابکاری‌های گسترده، عمل می‌کند که البته هر دو در پی بی‌ثبات سازی منطقه و دولت‌های مخالف، در راستای اهداف ماسون‌ها و ایلومینات‌ها هستند. صدها حمله، لشکرکشی، کودتا، ترور و انواع جنایت در کشورهای مختلف بخصوص کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی فقط در صد سال اخیر، ذات و منش و طریق دشمنان بشریت را برای ما واضح و روشن می‌کند.

«سایبر تروریسم»، در فضایی که طراحی و مدیریت کلان اینترنت، اطلاعات جهانی، موتورهای جستجو، سیستم‌های عامل و امنیت شبکه‌ها توسط نهادهای اصلی تحت تسلط این دو گروه انجام می‌پذیرد؛ دشمن ما از این قدرت در جهت اشراف، کنترل، مدیریت و حتی حمله‌هایی از جنس فضاهای مجازی اقدام می‌کند. از مهمترین حملات سایبری به تجهیزات صنعتی و هسته‌ای، نفتی و سیستم‌های بانکی کشورمان می‌توان «استاکس نت، فلیم، گاوس، ناریلام و مادی» را نام برد.

«اَگرو تروریسم» و «اِکو تروریسم» که سران جبهه باطل در رسیدن به اهداف نفسانی و شیطانی خود از آن استفاده می‌کنند. هدف اصلی آن کنترل و یا نابودی گیاهان و کشاورزی بخصوص غلات، دام و طیور از طریق دستکاری هدفمند ژنتیکی محصولات کشاورزی، تولید آفات و سموم و مدیریت جهانی تغذیه جهانی، تغییرات آب و هوایی، ریزگردها و … و استفاده از این ظرفیت‌ها برای مقابله با دشمن متخاصم و یا کشور هدف است.

پلیدی و خباثت یاوران ابلیس در انواع تروریسم واضح است اما در «بیوتروریسم» عیان‌تر می‌شود. تروریسمی که می‌تواند زندگی یک موجود را دچار اختلال یا نابودی کند. ورود به نظام تغذیه، نظام دارویی، مطالعات و کشف ساختارهای ژنتیکی ملت‌ها، تقلیل عمر انسان‌ها و مقطوع النسل کردن، شیوع بیماری‌ها از طریق ساخت سلاح‌های بیولوژیکی و سپس ورود به صحنه و مدیریت بحران‌های خودساخته، از روش‌های کثیف مدعیان اداره جهان و کدخدای دهکده جهانی است. دهکده‌ای که بر باتلاق و لجن‌زار شهوات و تبعیت از ابلیس بنا شده، فرهنگ فاسد ظلمانی، اقتصاد ربوی شیطانی و مدیریت و پادشاهی دروغین جهان را تبلیغ می‌کند. «آنفولانزا، ابولا، زیکا، ایدز، و سارس» از نمونه بیماری‌هایی است که خبیثان فراماسون در آزمایشگاه‌های بیولوژیکی خود ساخته و آن را در میان انسان‌های بی‌گناه، نشر و شیوع داده‌اند.

لازم بود این مقدمه گذرا مطرح شود تا به مسئله شایع این ایام برسیم؛ «ویروس کرونا!»

کرونا از کجا آمد؟ چگونه و توسط چه کسانی ساخته شد؟ هدف آنها از ساخت و نشر آن چه بود؟ ملت‌های هدف کدام بودند؟ دشمنان ما از چه چیز احساس خطر کرده‌اند؟ کدام یک از ملت‌ها و به چه دلایلی باید در این مقطع از زمان، مورد حمله بیولوژیکی جان‌نثاران و خدمتگزاران ابلیس قرار بگیرند؟

تحلیل‌ها و عکس‌العمل‌ها در این‌باره از سوی سیاستمداران، اقتصاددانان، جامعه شناسان و دانشمندان عرصه‌های مختلف، متفاوت است، اما از نظر دانشمندان و علماء دینی چگونه است؟! یک آینده‌پژوه مسلمان دین‌دار چگونه باید به این موضوعات بنگرد؟! چرا خداوند اجازه چنان جست و خیزی را به جبهه باطل می‌دهد. طبق چه سنتی، چه برنامه‌ای؟! آیا می‌توان این موضوعات را از نگاه توحیدی نیز نگریست؟! آیا خداوند می‌خواهد انسان‌ها را عذاب کند؟! و صدها سوال دیگر.
آیا موضوع اخیر، یعنی شیوع بیماری کرونا، یکی از مصادیق عذاب‌های الهی است که به علت فساد و طغیان انسان‌ها، خداوند آن را ایجاد کرده است؟

در یک نگاه کلان، به نظر می‌رسد که این ماجرا عذاب الله(عذابی از جانب خدا) نیست بلکه فتنه‌ای از جانب مردم است. مردمی که نامردمند. «وَ مِنَ النّاسِ مَنْ یَقُولُ آمَنّا بِاللّهِ فَإِذا أُوذِیَ فِی اللّهِ جَعَلَ فِتْنَهَ النّاسِ کَعَذابِ اللّهِ» (۱۰عنکبوت) و خداوند طبق برنامه‌ای که دارد به ستمکاران فرصت می‌دهد تا عقده‌های درونی و دشمنی‌شان را نشان دهند. وَ لا یَحْسَبَنَّ الَّذینَ کَفَرُوا أَنَّما نُمْلی لَهُمْ خَیْرٌ لأَنْفُسِهِمْ إِنَّما نُمْلی لَهُمْ لِیَزْدادُوا إِثْمًا وَ لَهُمْ عَذابٌ مُهینٌ(۱۷۸آل عمران).

طول قرن بیستم را که نگاه می‌کنیم، این ماسون‌ها و ایلومینات‌ها بودند که به طرق مختلف فتنه به پا می‌کردند. بعضی فتنه‌‏ها در کل دنیا و بعضی منطقه‌‏ای. همه جا را به آتش می‌‏کشیدند، مردم را بی‌‏خانمان و انسان‌های بی‌گناه را داغدار پدر و همسر و فرزند می‌کردند، فغان مردم به آسمان بلند بود اما؛ اما خودشان در آسایش بودند.

آمریکا به عنوان پایگاه اصلی این دو بازوی شوم ابلیس، همیشه برپاکننده فتنه بوده که خود در آسایش و بدون نگرانی به نظاره خرد شدن انسانیت انسان‌ها می‌نشسته است. این بار هم در موضوع ویروس کرونا آنها به دلایل سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دو کشور ایران و چین را هدف قرار دادند. دو نوع کرونا، یکی در چین برای فلج کردن اقتصاد آن و نوع وحشی‌تر آن را برای فلج کردن اقتصاد و گرفتن قربانیان بیشتر در ایران منتشر کردند. متفاوت‌ و وحشی‌تر بودن کرونای منتشر شده در ایران را پزشکان متعهد کشورمان در روزهای اول مواجهه با این بیماری گزارش کردند اما با گذشت چند روز ماجرا عوض شد و همان پزشکان گزارش دادند که رفتار تهاجمی ویروس عوض شده، کافی است آمار مبتلایان و اموات به دلیل کرونا در آغاز شیوع آن تاکنون را بررسی کنیم. نمودارها با ما سخن می‌گویند. کم شدن تلفات را به امکانات و کادر درمانی (که الحق، مجاهدانه زحمت بسیاری کشیدند) و سیاست فاصله‌گذاری اجتماعی و … نسبت ندهیم. آیا خدا محبت نکرد؟ آیا امام عصر(عج) نصرت‌مان نکرد؟ این صحنه را به خدا نسبت دهیم. خدایا تو محبت کردی، تو به وسیله «یدالله» محبت کردی. مولا جان! شما در کشور خودتان کرونا را کنترل و تعدیل کردید. حداقل در کنار این همه تحلیل سکولاری که در آن ردّی از خدا و خلیفه خدا نیست، این تحلیل را هم لحاظ کنیم. جایگاهی برای آن در طبقه فکری‌مان منظور کنیم و به بررسی آن بپردازیم. همانگونه که امام راحل (ره) در ماجراها آن را پررنگ نمود؛ «خرمشهر را خدا آزاد کرد»، «شن ها مامور خدا بودند».

کرونا در ایران، آتشی بود که دشمن به پا کرد برای سوزاندن پیروان ابراهیم(ع)، خدای ابراهیم(ع) اما گویی رفتارش را در این زمانه عوض کرده است؛ خدایی که در طول تاریخ تشکیل و فعالیت این دو گروه باطل چه بسا به آنها مهلت می‌داد تا در کفر و طغیان‌شان فرو روند، ضجه و فغان مظلومان را می‌دید و صبر می‌کرد و عکس‌العملی مثل آن را نشان نمی‌داد، همان خدا برای اولین بار است که با این حجم و کیفیت، فتنه آنها را به سمت خودشان سوق داد و اینگونه با زبان صحنه اعلام کرد که ای مؤمنین نگران نباشید که من با شما هستم! «وَ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُؤْمِنینَ»(۱۹ انفال).

وقتی که نامردمان، و این بار بخصوص، یهودیان لُژنشین در گروه‌های بین‌المللی فراماسونی، سیل بزرگ و بی امان این ویروس را به سمت شرق سرازیر کردند، انتظار تخریب و ویرانی زیادی را می‌کشیدند، اما این میراب حکیم و توانای عالم بود که باذن الله سیلاب بلا را به سمت خودشان چرخاند. دشمن، عالمانه حماقت کرد اما امام عالم، هنرمندانه ماجرا را ولایت نمود. امام شب قدر، خلیفه الله و بقیه الله(عج)، باذن الله پا در این میدان گذاشت و صحنه را به گونه دیگر تقدیر نمود.

از تاریخ پیدایش و قدرت‌گیری آمریکا به عنوان پایگاه اصلی ابلیس، هرگاه بنا بر ایجاد فتنه داشتند با هم‌پیمانان خود در اروپا هماهنگی‌های لازم را انجام داده و گاه آنها را به عنوان نیرو به کار می‌گرفتند لذا اروپاییان نیز در جرم‌های آمریکا (شیطان بزرگ) شریک هستند. ابتدا دشمن با مکر و نیرنگ، فتنه‌ای برپا و ویروس کرونا را منتشر کرد اما خداوند مکر و فتنه آنان را به خودشان بازگرداند. «وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللّهُ وَ اللّهُ خَیْرُ الْماکِرینَ »(۵۴ آل عمران).

ما نیز این ماجرا را رصد کنیم و فعل خدا از طریق خلیفه‌اش را نتیجه بگیریم. ما بندگان ضعیف و محدود خداوند که علم و توان این کار را نداشتیم، چه کسی این ماجرا را هدایت و کنترل کرد؟ اگر فرو ریختن ابهت و کیان و اقتصاد آمریکا را دیدیم و اگر شکستن استخوان‎های تمّدن عنکبوتی غرب را نظاره کردیم، باید چه نتیجه‎ای بگیریم؟ ماجرا فتنه است لیکن مهم‎تر از آن «هدایت ماجرا» است! چه خوب است که در این ایام به دنبال رصد فعل خدا باشیم تا ببینیم چگونه آتشی که دشمن برافروخته، به دامن خودشان باز می‎گرداند. «انْظُرْ کَیْفَ نُصَرِّفُ اْلآیاتِ لَعَلَّهُمْ یَفْقَهُونَ»(۶۵ انعام).

ای خدای عزیز! دشمنان تو و دشمنان خلیفه تو، به دنیا و جبهه و قدرت خویش غرّه شده‌اند تا آنجا که «وَ ظَنَّ أَهْلُها أَنَّهُمْ قادِرُونَ عَلَیْها»، عزت و قدرت خویش را نشان‌شان بده.

خدایا! تو خیرالماکرین هستی. مکر دشمن علیه بندگانت را دیدیم. مکر تو را نیز نظاره کردیم. می‌شود محبت کنی و خیربودن مکرت را نیز برای ما عیان کنی؟

ای ولیّ مؤمنین! نصرت‌های تو را در ماجرای کرونا دیدیم، دل‌مان نمی‌آید کم بخواهیم. محبت کن و ماجرا را به سمتی ولایت نما که آمریکا و غرب در اوج گرفتاری خودکرده، به این نتیجه برسند که ویروس کرونا توسط صهیونیست‌ها ساخته و پرداخته شده است! اینگونه به جان هم بیفتند و همگی بشوند ضد صهیون. جبهه کفر از این نقابی که ده‌ها سال به صورت داشتند خسته و از این سگ دست پرورده خود نفرت پیدا کنند و از نصرت اسرائیل دست بردارند، آنگونه که خود فرمودی «وَ ما لَهُمْ مِنْ ناصِرینَ». ای خدای خبیر! ما با اسرائیلی‌ها کار داریم!

خدایا! دلمان آرام است که اگر مؤمن باشیم و با جان و مال و آبرو، پای انقلاب نورانی ایران، رهبر حسینی و اهداف مهدوی آن بایستیم، تو نیز با ما هستی و خلیفه‌ات را برای نصرت کشورت و دینت مأذون می‌داری؛ بر ایمان و صالحیت ما بیفزا.

پروردگارا! نصرت تو را دیدیم و پیغام صحنه‌ات را گرفتیم که «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا کُونُوا أَنْصارَ اللّهِ»، در کمال عافیت، امنیت و شادی ما را برای صحنه‌های آینده، آنگونه که تو رضایت داری، آماده کن؟

خدای رحیم! به وجود مهربانت و وجود اهل بیت عالِم و توانای تو (سلام الله علیهم اجمعین) افتخار می‌کنیم و از این نعمت شادیم، بر محمد و آل محمد صلوات فرست و در ظهور «صاحب یوم الفتح» تعجیل فرما.

محمد حسین فیاض- دانشجوی دکتری علوم قرآنی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 18 اردیبهشت 1399 - 1:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ،به همان خدایی که می پرستید و دائم ازش دم می زنید ،دست از این حرفا بردارید ،به خدا خسته شدیم ، به خدا خسته شدیم

You cannot copy content of this page