مسیر نهایی دوبانده شدن جاده بافق_ بهاباد در هاله ای از ابهام

دسته: اخبار ویژه
۶ دیدگاه
سه‌شنبه - 23 اردیبهشت 1399
مسیر نهایی دوبانده شدن جاده بافق_ بهاباد در هاله ای از ابهام

یکی از ساکنین روستای کوشک در گفتگویی تلفنی با خبرنگار" بافق فردا"خواستار نتیجه کارشناسی دو بانده شدن جاده بافق بهاباد از منطقه سه چاهون و مسیر اصلی کوشک شد.

یکی از ساکنین روستای کوشک در گفتگویی تلفنی با خبرنگار” بافق فردا”خواستار نتیجه کارشناسی دو بانده شدن جاده بافق_بهاباد از منطقه سه چاهون و مسیر اصلی کوشک شد.

وی به نمایندگی از خانواده شهدا و مردم این روستا عنوان کرد: جاده اصلی و قدیمی بافق _بهاباد از سمت روستای کوشک است.

او با بیان اینکه جاده سه چاهون به پرک یک جاده اختصاصی و معدنی است گفت: فرماندار سابق قول داد با توجه به مخالفت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق و اینکه آنومالی های ۱۷،۱۸ و ۱۹ زیر جاده سه چاهون قرار گرفته اجازه نمی دهد از این جاده به عنوان جاده اصلی استفاده شود و قرار است در آینده جاده جابجا شود.

وی با اشاره به اینکه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق خواستار جابجایی لوله انتقال آب و ریل راه آهن است خاطر نشان کرد:مسیر یکبار کارشناسی شد و با توجه به مخالفت سنگ اهن مسیر کوشک تایید؛ اما مجددا با خواسته بهاباد و موافقت صباغیان مقرر شد کارشناسی جاده صورت گیرد.

او ادامه داد:با برگزاری انتخابات و شیوع بیماری کرونا ویروس کار به تعویق افتاد تا اینکه دو روز پیش متوجه شدیم بهاباد از مرز بین بافق و بهاباد با گریدر راهداری، با فاصله ۲۰ متر از جاده اصلی اقدام به شانه سازی می کند.

وی با بیان اینکه پیگیری ها از طریق دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،بخشدار،حراست فرمانداری و راه و شهرسازی برای پیگیری علت شانه سازی در فاصله ۲۰ متر از جاده اصلی انجام شده است تصریح کرد:جواب رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بافق این است که معاون اداره کل راه و شهرسازی عنوان کرده برای ایمن سازی کنار جاده کار در حال انجام است.

سوال اینجاست شانه سازی در فاصله ۲۰ متر از جاده اصلی؟!!! آیا بهاباد تمایل ندارد ما را در عمل انجام شده قرار دهد؟!!!

وی در ادامه خواستار نتیجه نظر کارشناسی شد و گفت: ارزش مردم منطقه کوشک برای مسوولین حائز اهمیت نیست؟!!! و اینکه اگر شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _بافق برای بهره برداری از آنومالی ها اقدام به جمع آوری جاده کند آیا با احداث جاده از مسیر سه چاهون بیت المال به هدر نمی رود؟!!! و ایا مسیر مجدد دورتر نمی شود؟!!!

در ادامه گفتگویی با شاه حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان بافق انجام شد که وی با بیان اینکه اهالی چندین روستا با بنده برای پیگیری این موضوع تماس گرفتند گفت:طی گفتگویی تلفنی با فرماندار شهرستان بهاباد درخواست توقف کار تا تعیین کارشناسی موضوع صورت گرفت.

IMG-20200512-WA0030IMG-20200512-WA0028IMG-20200512-WA0026


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۸۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
مادر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 - 12:38 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
مثل اینکه این عزیزان کوشکی سنشان قد نمی‌دهد که از قدیم جاده بهاباد به بافق از سه‌چاهون رد می‌شده . بعدا برا اینکه روستاهای مسیر کوشک رونق پیدا کنه جاده رو تغییر دادن. هنوز خاطرات گدار سه‌چاهون و هل دادن ماشین از خاطر بزرگترای بهاباد محو نشده.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 25 اردیبهشت 1399 - 10:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام راجع به جاده بهاباد بافق لازم است اولا آن آقای معترض کوشکی وفرماندار جدید بافق که قطعا نه سنشان قد میدهد ونه سوابق تاریخی این جاده را میدانند به عرضشان برسانم جاده اصلی بهاباد همین جاده سه چاهون می باشد واگرمعدن بافق جاده اختصاصی می خواهد خودش باید اقدام نماید نه اینکه با سیاست اسرائیلی بخواهد بانصب یک تابلو این حق بزرگ را ازمردم بهاباد تصاحب نماید زیرا مردم حتما اجازه نخواهند داد

عباس .شهرستان بهاباد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 26 اردیبهشت 1399 - 6:37 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ادم کوشکی تو هنور زودمی باشد بخواهی برای جاده بهاباد از سه چاهون اظهار نظرکنی جاده از سالیان دور ازهمین مسیر بوده به کوری چشمتان باند دوم جاده هم دراسرع وقت شروع می شود .اگر نمی دانی بدان پیمانکار جاده هم مشخص شده ودر روستای پرک تجهیز کارگاه می کند این جاده ملی وبودجه ملی هم دارد دیگر از فضولیها هم نکن چون با مردم بهاباد طرف هستی

لبیک یا خامنه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 - 6:58 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حرف ایشون منطقی هست، زارکوییه، سنجدک تکلیف سرویس‌های معدن کوشک چی میشه؟

یاحسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 - 7:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیانم باید خوب بدانند عملکرد خوبشون بوده که از مجموعه رای ۳۲۵رای پرک بویی آباد سنجدک زارکویئه ۲۸۵رای کسب کردن درحالی که بهاباد داخل مسجد راشون ندادن، واگر بخواهند سنجدک زارکویئه را در نظر نگیرن حتما اهالی روستاها نظرشون درمورد ایشون عوض میشه

یامهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 30 اردیبهشت 1399 - 8:20 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واسه کوشک گزستان راهداری بافق کاری نداره واسشون دوبانده کردن تابافق، امروز نزدیک به ۲۰۰نفروهمچنین نزدیک به ۵عدد اتوبوس مینی بوس مشغول کار هستن داخل معادن کوشک فسفات اگر این مسیر قدیمی دوبانده نشه از شرایط فعلی هم شرایط جاده سنجدک تا معادن کوشک فسفات بدتر شده ودراینده هیچ اتوبوسی از این مسیر نخواهد عبور کرد، یعنی بریدن نان ۲۰۰خانواربا بی تدبیری امروز.

You cannot copy content of this page