استقبال از مرگ با شنا کردن در استخر ذخیره آب منطقه کشت بیابان زدایی بافق

دسته: محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 11 تیر 1399
استقبال از مرگ با شنا کردن در استخر ذخیره آب منطقه کشت بیابان زدایی بافق

رئيس اداره منابع طبيعي بافق از نصب تابلوهاي هشدار دهنده در مجاورت استخر ذخيره آب جنگلهاي دست كاشت بافق با دستور دادستاني بمنظور تأمين دليل و با همكاري نيروي انتظامي اين شهرستان خبر داد.

رئیس اداره منابع طبیعی بافق از نصب تابلوهای هشدار دهنده در مجاورت استخر ذخیره آب جنگلهای دست کاشت بافق با دستور دادستانی بمنظور تأمین دلیل و با همکاری نیروی انتظامی این شهرستان خبر داد.

کمال کریمی تصریح کرد: این اداره اقدام به نصب ۴ فقره تابلو هشدار دهنده در اطراف استخر ذخیره آب در منطقه عملیات کشت بیابان زدایی گودگوار بافق با عنوان “خطر غرق شدن، برق گرفتگی، شنا و ورود ممنوع ” به دستور دادستان بمنظور تأمین دلیل و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان بافق نموده است.
کریمی هدف از نصب این تابلوها را آگاهی بخشی، حفظ حرائم تأسیسات آبی، جلوگیری از غرق شدگی و تجاوز به حریم های منابع آبی عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: ورود افراد به استخر ممنوع بوده و هرگونه سهل انگاری و بی توجهی افراد در نادیده گرفتن هشدارها در این مکان، موجب غرق شدگی، برق گرفتگی و بروز خسارت‌های جانی جبران ناپذیری خواهد شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق ضمن هشدار جدی به مردم بر توجه بیش از پیش شهروندان به علائم هشدار دهنده و اطلاعیه های نصب شده در اطراف استخر تأکید کرد و اظهار داشت: مردم بویژه نوجوانان و جوانان از هرگونه شنا و آب تنی در این استخر ایجاد شده خودداری کنند .

این مقام مسئول اضافه کرد: این اطلاع رسانی به عنوان ابلاغ کتبی محسوب و هیچگونه ادعایی از سوی اشخاص متخلف پذیرفته نخواهد شد.

IMG-20200701-WA0012


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶۴
برچسب ها:

You cannot copy content of this page