بارگذاری تدریس علوم آموزگار بافقی در کانال محتوای برنامه شاد توسط وزارت آموزش و پرورش

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 12 مرداد 1399

بارها شنیده ایم که معلم بودن یک هنر است ، هنری که اگر با جسارت و خلاقیت همراه و همسو شود میتواند پلی باشد به سمت تجلی و ظهور جلوه ی معلمی.

زهرا سالک آموزگار پایه چهارم ، یکی از معلمینی که همواره به دنبال امر یادگیری و یاددهی بوده و بارها تجربیات و علاقه مندی های فرا رشته ای خود را با همکاران به اشتراک گذاشته است . وی از سال ۸۵ وارد سیستم آموزشی و از سال۹۴ به صورت نیروی حق التدریس مشغول به تدریس در مقطع ابتدایی بوده و در سال ۹۸-۹۹ نیز به عنوان مدرس درس علوم در دوره ی دوم مقطع ابتدایی فعالیت داشته است.

این آموزگار توانا مانند سایر همکاران خود با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا و راه اندازی برنامه ی شاد آموزش را تعطیل نکرده و در این زمینه نیز فعالیت های بسیار خوبی را از خود نشان داده است . موفقیت اخیر این معلم سخت کوش و خلاق ، بارگذاری تدریس درس علوم پایه پنجم وی در کانال محتوای شبکه ی شاد وزارت آموزش و پرورش می باشد که این موضوع نمونه ای از توانایی های علمی و بیانی آموزگاران شهرستان به شمار می رود .

آموزش و پرورش شهرستان بافق ضمن عرض تبریک موفقیت های این آموزگار خلاق ، آرزوی درخشش هرچه بیشتر تمامی فرهنگیان را در عرصه های آموزشی و فرهنگی از خداوند متعال مسئلت می نماید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۴
برچسب ها:

You cannot copy content of this page