نصب بنرهای تسلیت در سطح شهر ممنوع است

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - 12 مرداد 1399

حسین ارجمند رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در مورد نصب بنرهای تسلیت و تبریک در سطح شهر عنوان کرد: نصب بنرهای تسلیت در سطح شهر ممنوع است و اداره ارشاد برای نصب بنر تسلیت در معابر عمومی به هیچ عنوان مجوزی صادر نمی کند چون نصب چنین بنرهایی ضمن ایجاد خودنمایی های کاذب وشکاف اجتماعی باعث ایجاد فضای افسردگی و آزردگی عمومی در سطح شهر می گردد .

وی افزود: محیط عمومی متعلق به اشخاص نیست که تصاویر اموات خود را در معرض دید عموم قرار دهند و ممنوعیت نصب بنر تسلیت در معابر عمومی از مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان می باشد لذا از شهروندان گرامی استدعا داریم که از چنین کاری اجتناب ورزند.

وی جمع آوری این بنرها را از وظایف شهرداری دانست وابراز داشت: کانون های تبلیغاتی که زیر نظر اداره ارشاد فعالیت می کنند از نصب بنر تسلیت منع شدند ولی اکثر این بنرها به وسیله داربست وتوسط خود اشخاص نصب می شود که در این صورت خدمات شهری شهرداری می تواند نسبت به جمع آوری آن اقدام کند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی در مورد نصب بنرهای تبریک هم عنوان کرد:
با توجه به این که کسب موفقیت توسط شهروندان در زمینه های علمی ,فرهنگی, ورزشی وتصدی مسئولیت باعث ایجاد نشاط عمومی و تقویت امید اجتماعی می گردد,بنابراین نصب بنرهای تبریک بلامانع می باشد مشروط براین که در چارچوب ضوابط واصول تبلیغات شهری باشد واز هرگونه مداهنه و چاپلوسی, افراط و تفریط، تکرار غیر لازم و ابتذال در تبلیغ در محتوای بنر پرهیز شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتوحی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 مرداد 1399 - 11:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و درود
اینکه که گفته شده بنر تسلیت نصب نشه خیلی هم خوب.
اما اگر به بنر هایی که در این چند روز در سطح شهر نصب شده نگاهی انداخته باشن غیر از مداهنه و چاپلوسی و تکرار غیر لازم چیز دیگه ای نیست و ای کاش جنع آوری این بنرها هم وظیفه شهرداری باشه.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 مرداد 1399 - 12:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب دکتر ارجمند .ابنجانب به عنوان یه بافقی از تعدد بنرهای چاپلوسی مدیری که تازه تو یزد رییس کارخونه ۳۰۰ نفری شده و پشیزی برای بافق و بافقی ارزش ندارد و اوج جاپلوسی جیره خوران را میرساند در مقابل غریبه هایی که بافق را به سخره میگرفتند خجالت کشیدم .چرا رییس شورای فرهنگ عمومی که در مقابل دوچرخه سواری بانوان یقه چاک کردن در مقابل چاپلوسی رخ داده در طی این هفته هم یه ذره نطقی میکرد که دوران چاپلوسی به سر آمده.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 مرداد 1399 - 12:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بنر تسلیت واسه اطلاع رسانی فوت میباشد که ضرری به کسی نمیزنه عامو

You cannot copy content of this page