پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بافق به مناسبت روز خبرنگار

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
جمعه - 17 مرداد 1399

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق ؛ همزمان با ۱۷ مرداد محمد علی شاه حسینی سرپرست فرمانداری بافق در پیامی ضمن تشکر از تلاشگران عرصه خبر، رسانه و اطلاع رسانی روز خبرنگار را تبریک گفت.
در این پیام آماده است :

بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و ما یسطرون
نامگذاری هفدهم مرداد بنام روز خبرنگار، فرصت ارزشمندی برای تبیین ارزش و منزلت والای خبرنگاری و ارج نهادن به مقام شامخ تلاش گران سختکوش عرصه آگاهی و امید است.
خبرنگاری حرفه، هنر و عشقی است توأم با صداقت، درستی و امانت داری که بی قرار بر مدار رویدادها و اتفاقات می کاود تا جان های تشنه دانستن را سیراب کند.
بی شک این روز پاسداشت کسانی است که همراه و همدل با هم برای توسعه شهرستان بافق می کوشند و با کمترین چشم داشت، بیشترین خطرها را به جان می خرند و به حرمت قلم سعی در نگاشتن حقیقت دارند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و شهیدان والامقام عرصه رسانه و خبر، فرا رسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به کلیه خبرنگاران عزیز ، صاحبان قلم و اندیشه و فعالین عرصه مطبوعات و رسانه های شهرستان بافق و کشور عزیز اسلامی تبریک عرض نموده از خداوند منان توفیقات روزافزون خبرنگاران پرتلاش را در انجام رسالت و اهدافشان مسئلت می نمایم.
محمد علی شاه حسینی
سرپرست فرمانداری شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲
برچسب ها:

You cannot copy content of this page