حفظ کرامت افراد اولویت خدمت رسانی موسسات خیریه است

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - 18 مرداد 1399
حفظ کرامت افراد اولویت خدمت رسانی موسسات خیریه است

مدیر موسسه بانوان نیکوکار بافق در گفتگویی با خبرنگار" بافق فردا" از اهدا سبد غذایی به مددجویان و خانواده های آسیب دیده از کرونا در دهه ولایت و عید سعید غدیر خم خبر داد و گفت: موسسه بانوان نیکوکار در این روزهای کرونایی و افزایش قیمت مواد غذایی و مواد اولیه، که بسیاری از افراد جامعه توانایی خرید و نیازهای زندگی شان را ندارند همراه دیگر موسسات خیریه شهرستان گامی هر چند کوتاه برای گشایش گره این افراد برداشته است

مدیر موسسه بانوان نیکوکار بافق در گفتگویی با خبرنگار” بافق فردا” از اهدا سبد غذایی به مددجویان و خانواده های آسیب دیده از کرونا در دهه ولایت و عید سعید غدیر خم خبر داد و گفت: موسسه بانوان نیکوکار در این روزهای کرونایی و افزایش قیمت مواد غذایی و مواد اولیه، که بسیاری از افراد جامعه توانایی خرید و نیازهای زندگی شان را ندارند همراه دیگر موسسات خیریه شهرستان گامی هر چند کوتاه برای گشایش گره این افراد برداشته است.

ناهید مظفری عنوان کرد: بسته های مواد غذایی این موسسه به مناسبت عید سعید غدیر خم شامل، برنج،روغن، قند، شکر؛ نبات،ماکارونی، سویا، حبوبات، تن ماهی، آب لیمو، رب گوجه‌فرنگی، گوشت،شیرینی و بسته بهداشتی شامل الکل،ماسک ، ژل شستشوی دست و مایع دستشویی می‌باشد.

وی افزود: این موسسه در دهه کرامت و در طرح رزمایش کمک مومنانه در دو مرحله نیز اهدا بسته مواد غذایی و جهیزیه به نوعروسان در برنامه عملی خود داشت .

مظفری با بیان اینکه فعالیت ما از رعایت احترام و حرمت مراجعه کنندگان برخوردار است تصریح کرد: سعی کردیم کرامت افراد حفظ شود.

وی در پاسخ به اینکه چرا تاکنون گزارش از فعالیت خود ارائه ندادید خاطر نشان کرد: سعی می کنیم برای معرفی موسسه و جذب کمکها بهتر گزارشی هر چند کوتاه از خدمات این موسسه منتشر کنیم.

IMG-20200808-WA0100
مدیر موسسه بانوان نیکوکار بافق همچنین از پخش غذای گرم به افراد توان خواه خبر داد و افزود: با همت و یاری مجمع خیرین شهرستان قراربود در این روز عزیز غذای گرم با رعایت کامل موازین بهداشتی بین خانواده های توان خواه تمام موسسه های خیریه شهرستان توزیع شود اما به علت شلوغی رستورانها به روز دیگر موکول شد.

وی عنوان کرد:با توجه به این که موسسه های خیریه با افرادی شناخته شده و مورد اعتماد فعالیت های خود را با هدف رفع محرومیت از خانواده های نیازمند در محلات مختلف شهرستان بنا نهاده اند؛ مردم نیز در این برهه ی زمان که نابسامانی خاصی دیده می شود اعتماد نسبتا خوبی به موسسه های خیریه پیدا کرده و به اندازه توان مالی خود پیشقدم در کمک به هم نوعان بوده اند .

مظفری با اشاره به اینکه شکی نیست در حال حاضر شرایط اقتصادی عموم مردم در حد مطلوبی نیست خاطر نشان کرد:با وجود اینکه رکود اقتصادی در جامعه حاکم شده شاهد همیاری اقشار مختلف مردم در این امر خیر هستیم و مردم بر این باورند از طریق موسسه ها می توانند کمک هایشان را بدست نیازمندان واقعی برسانند که این مهم نتیجه تلاش صادقانه مجمع خیرین شهرستان در معرفی موسسه های خیریه و جلب اعتماد افراد نیکوکار می باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۸
برچسب ها:

You cannot copy content of this page